seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » هتل

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرت هوايی و جهانگردی آميتيس بال پارس

شرکت مسافرتی و جهانگردی ندای ارژنگ

شرکت آژانس هواپیمایی فضا گشت

ویزا | ویزای

ویزا | ویزای

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

اخذ مستقیم و بدون واسطه ویزای کشورها با ارزانترین قیمت و کمترین زمان جهت مشتریان محترم و آژانس های همکار به صورت فوری و عادی، انفرادی و گروهی.

خدمات سفر

آژانس آسان هجرت در ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط ، پرواز شرکت های ایرانی و خارجی به مقصد کشورهای جهان و همچنین تهیه بلیط در مسیر شهرهای داخلی و رزرواسیون هتل های کشورهای دنیا با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت با کادر ورزیده و بیش از 2 دهه تجربه اقدام به اخذ ویزای مستقیم و بدون واسطه کشورها جهت مسافرین محترم و آژانسهای همکار می نماید ضمنا این آژانس یکی از شرکت های مسافرتی مدعی در زمینه اخذ ویزا در ایران می باشد . هیچ شکی نیست آژانس آسان هجرت با کادری مجرب در زمینه ارائه خدمات اخذ ویزا با حساسیت فراوان امور مربوطه را به نحو احسنت انجام می دهد. تمام ویزاها را در اسرع زمان و با هزینه مطلوب انجام می دهیم.در ذیل شرایط و انواع ویزاها را جهت اطلاع توضیح می دهیم :

شرایط ویزا برای سفر به کشورهای خارجی ۲ گونه است؛ یا کشور مزبور از اتباع ایرانی درخواست ویزا می‌کند ‌یا به موجب قراردادهای فی‌مابین، اتباع دو کشور از دریافت ویزا معاف هستند. پس اولین قدم برای سفرهای خارجی این است که مشخص کنید کشور مورد نظر از شما ویزا می‌خواهد یا خیر‌؟

‌ابتدا بهتر است ببینیم اصلا ویزا چیست و چه کاربردی دارد؟ ‌ویزا مدرکی است که ضمیمه گذرنامه شما می‌شود و نشان می‌دهد که کنسول محترم دولت آن کشور در سفارتخانه یا کنسولگری‌، درخواست شما مبنی بر ورود به کشور متبوع خود را بررسی و تشخیص داده است که شما دارای شرایطی هستید که برای هدفی خاص به آن کشور وارد می‌شوید.

در عین حال باید توجه داشت، گرفتن ویزا تضمین ورود به کشور مورد نظر نیست و افسران مهاجرت در مرزها می‌توانند از ورود مسافران به دلایل مختلف جلوگیری ‌کنند.

به طور معمول ویزا در مبادی ورودی هر کشوری، نشان‌ می‌دهد هدف سفر شما چیست، چه مدت در آن کشور اقامت خواهید کرد و آخرین مهلتی که برای ورود به کشور مورد نظر دارید، چه تاریخی است.

انواع ویزا

ویزا انواع مختلفی دارد که براساس هدف اعلام شده از سوی شما و ارائه مدارک برای اثبات آن صادر می‌شود. ویزاهای رایج عبارتند از: ویزای توریستی،‌ دانشجویی،‌ تجاری، ‌پژوهشی و…‌ پس اکیدا توصیه می‌کنیم از ابتدا باید روادید دریافت شده توسط مسافر مناسب فعالیت مورد نظر (تجاری، توریستی، دانشجویی یا هر نوع دیگر) باشد. در غیر این صورت ممکن است مسافر در طول سفر دچار مشکلات احتمالی شود.

ویزا و انواع آن

ویزا می‌تواند به صورت singleصادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.

پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.

نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.

از ویزا به خوبی نگهداری کنید

به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

شرایط صدور ویزای برخی کشورها:

آرژانتين

توريستي و تجاري: دعوتنامه و بليت رفت و برگشت، فرم سفارت 2 قطعه عكس، رواديد توريستي 30 دلار ويزيتوري، رواديد تجاري 39500 تجاري معادل 50 دلار.

نشاني: ميدان آرژانتين، ساختمان بانك تجارت، طبقه چهارم. تلفن: 8718294 فاكس: 8712583

آلمان

رواديد بستگان درخواست رواديد بايد شخصاً ارائه شود. رسيدگي به درخواست رواديد به طول معمول 16 روز به طول مي‌انجامد. دو نسخه فرم پر شده، 2 قطعه عكس جديد گذرنامه، شناسنامه، گذرنامه و شناسنامه همسر، همين طور فتوكپي صفحه دوم و سوم گذرنامه متقاضي، اصل و فتوكپي دعوتنامه (تعهد تقبل مخارج) براساس بند 84 قانون اتباع بيگانه توسط شخص دعوت‌كننده در آلمان و مدرك وضعيت اقامت وي.

- مداركي در مورد نحوه تقبل مخارج در مدت اقامت (فيش حقوق دعوت‌كننده غيره)

- مداركي در مورد داشتن وابستگي در ايران (سند خانه يا زمين) گواهي كار و درآمد غيره اصل و فتوكپي. بيمه مسافرتي براي تمام مدت اقامت (اصل و فتوكپي آن)

اشتغال به كار: رسيدگي به درخواست رواديد به طور معمول 2 تا 3 ماه به طول مي‌انجامد.

مدارك: سه نسخه فرم پر شده درخواست رواديد، 3 قطعه عكس جديد، گذرنامه معتبر، شناسنامه، گذرنامه متقاضي، اصل و فتوكپي مدارك مربوط به رابطه كاري (قرارداد كار و غيره) گواهي اشتغال به كار يا سابقه شغلي در ايران.

راهنماي صدور رواديد جهت مراجعه به كنسولگري آمريكا در فرانكفورت

مدارك: دو نسخه فرم، 2 قطعه عكس جديد، گذرنامه با مدت اعتبار كافي (حداقل 3 ماه بيش از تاريخ در نظر گرفته شده براي برگشت از آلمان) و شناسنامه و همين طور فتوكپي صفحه دوم و سوم گذرنامه متقاضي، اصل و فتوكپي نامه كنسولگري آمريكا در فرانكفورت (با تعيين وقت) اصل بيمه مسافرتي به همراه فتوكپي آن.

رواديد دانشجويي

رسيدگي به درخواست رواديد به طور معمول 2 تا 3 ماه به طول مي‌انجامد.

مدارك: سه نسخه فرم پر شده، 3 قطعه عكس جديد، گذرنامه با مدت اعتبار كافي، گذرنامه و شناسنامه همسر، فتوكپي صفحه دوم و سوم گذرنامه متقاضي.

- تعهدنامه مالي براساس بند 84 قانون اتباع بيگانه (اصل و فتوكپي) از طرف تعهدكننده در آلمان به انضمام گواهي وضعيت اقامت وي در آلمان- گواهي در مورد تامين مالي هزينه تحصيلي مانند فيش حقوق تعهدكننده و با مدارك درآمد شخص متقاضي- اصل و فتوكپي از پذيرش و يا تاييد دريافت درخواست پذيرش از يك دانشگاه يا مدرسه عالي در آلمان- مداركي در مورد سابقه شغلي متقاضي در ايران- اصل آخرين مدرك دبيرستاني يا دانشگاهي در ايران، رسيدگي به صدور رواديد 2 تا 3 ماه به طول مي‌انجامد.

پيوستن به خانواده

مدارك: سه نسخه فرم پر شده، 3 قطعه عكس جديد از هر يك از متقاضيان- گذرنامه با مدت اعتبار كافي (حداقل بيش از 6 ماه اعتبار از تاريخ درخواست ويزا) شناسنامه، فتوكپي صفحه دوم تا پنجم گذرنامه متقاضي، مدرك در مورد وضعيت اقامت بستگان در آلمان اصل و ترجمه رسمي تاييد شده (از طرف سفارت) سند ازدواج به هر ماه يك فتوكپي از ترجمه آن.

- در مورد فرزندان حاصل از ازدواج‌هاي قبلي، اصل حكم طلاق و يا مدرك حضانت به همراه ترجمه تاييد شده و يك فتوكپي از آن. رسيدگي به درخواست رواديد به طور معمول 16 روز به طول مي‌انجامد.

تجاري

مدارك: دو نسخه فرم، 2 قطعه عكس جديد، گذرنامه با مدت اعتبار كافي (حداقل سه ماه پيش از تاريخ در نظر گرفته شده براي برگشت از آلمان) و شناسنامه، گذرنامه و شناسنامه همسر، همين طور فتوكپي صفحه دوم و سوم گذرنامه متقاضي- دعوتنامه از طرف يك شركت مقيم در آلمان و در صورت عدم تقبل مخارج از جانب شركت دعوت كننده، ارايه بيمه مسافرتي (اصل و فتوكپي) و همچنين مدارك چگونگي تامين مخارج در مدت اقامت الزامي است. مداركي در مورد رابطه تجاري با شركت دعوت كننده در آلمان.

مداركي در مورد فعاليتهاي شغلي در ايران (پروانه كسب، كارت بازرگاني، پروانه توليد، گواهي كار، دفترچه بيمه درماني و روزنامه رسمي و غيره) در مورد كارمندان

شركتها علاوه بر مدارك فوق معرفي‌نامه رسمي از طرف كارفرما مبني بر اعزام متقاضي به آلمان، مداركي در مورد داشتن وابستگي در ايران، رسيدگي به درخواست ويزا به طور معمول 16 روز به طول مي‌انجامد. مداركي دال بر چگونگي تامين مخارج اقامت در آلمان، درخواست رواديد به طول معمول 2 تا 3 روز به طول مي‌انجامد.

ساعات كار بخش رواديد: يكشنبه تا پنجشنبه از ساعت 15/7 تا 12 صبح.

تلفن: 3913329 فاكس: 3901144

اتريش

الف) اقامت توريستي در اتريش

گذرنامه معتبر (مدت اعتبار حداقل 6 ماه) دو قطعه عكس جديد (از هر متقاضي و همراهان در گذرنامه) اصول دعوتنامه يا به عبارتي تعهدنامه‌اي كه در اتريش رسما توسط محضر تاييد شده باشد، حكم فوق يا تاييد به ميزان درآمد دعوت كننده بيمه حوادث و بيماري تا سقف 52000 دلار صادر شده از جانب شركت بيمه ايران با آسيا، ترجمه سند ملك (تاييد شده توسط وزارت امور خارجه) دفترچه حساب بانكي متقاضي به انضمام ترجمه آن.

ب) دعوتنامه تجاري، گذرنامه معتبر (مدت اعتبار حداقل 6 ماه) دو قطعه عكس جديد (از هر متقاضي و همراهان در گذرنامه) اصل دعوتنامه يا به عبارتي تعهدنامه تجاري با مهر شركت، (تاييد محضر مورد نياز نيست)

ج) ترانزيت گذرنامه معتبر (مدت اعتبار حداقل 6 ماه) دو قطعه عكس جديد (از متقاضي و همراهان در گذرنامه) رواديد كشور مقصد اصل بليت هواپيما سفارت اتريش ممكن است علاوه بر مدارك مذكور مدارك ديگري را نيز از متقاضي درخواست نمايد.

فتوكپي‌هاي كليه مدارك درخواستي نيز مي‌بايستي به سفارت ارايه شوند.

بررسي تقاضاي رواديد مي‌تواند 3 ماه به طول انجامد.

نشاني: ميدان آرژانتين، ساختمان شماره 78

تلفن: 8710735- 8710180

اسپانيا

زمان پيش‌بيني شده جهت رواديد اقامت 5/4 ماه و اقامت پيوستن به خانواده 3 ماه است. در صورت نياز به مدارك اضافي متقاضي ظرف 15 روز وقت دارد كه مدارك را تحويل دهد. هزينه رواديد 28000 تومان

نشاني: خيابان آفريقا، بالاتر از ميرداماد، كوچه سرو، پلاك 76

تلفن: 6- 8714575

جمهوري اسلواك

مدارك: گذرنامه با بيش از 6 ماه اعتبار، فرم درخواست رواديد بايستي به طور خوانا و با حروف بزرگ انگليسي تايپ شده و به امضا متقاضي برسد. فرم‌هاي ناخوانا و ناقص پذيرفته نمي‌شوند. 2 قطعه عكس 4 ×3 كه بايد در صفحات اول و دوم فرم درخواست چسبانده شود (صفحه سوم بدون عكس باشد) رسيد هزينه صدور رواديد كه بايستي قبلاً به حساب جاري شماره 2084 بانك ملي ايران شعبه اسكان به نام سفارت جمهوري اسلواك پرداخت شده و همراه ساير مدارك به سفارت تحويل گردد.

نشاني: بزرگراه آفريقا، كوچه بابك مركزي، شماره 24 صندوق پستي: 44511- 11365

تلفن: 8791058 فاكس: 8791057

اسلوونيا

به منظور درخواست رواديد جمهوري اسلوونيا داشتن شرايط ذيل اجباري مي‌باشد:

1- تكميل فرم درخواست ويزا به همراه يك قطعه عكس جديد از متقاضي

2- گذرنامه معتبر و يا هرگونه مدرك مسافرتي رسمي و قانوني.

3- دعوتنامه از شركت اسلوونيايي و يا ضمانت‌نامه محضري از شخص اسلوونيايي.

در موارد توريستي، انجام تداركات توريستي از قبل ضروري است.

4- در صورت مسافرت به وسيله وسايل نقليه عمومي (هواپيما، اتوبوس، قطار) بليت رفت و برگشت تاييد شده مسافرت كه شامل تاريخ ورود و خروج مسافر باشد.

5- ويزا و يا مجوز ورود به كشوري كه متقاضي پس از اقامت در جمهوري اسلوونيا به آن سفر خواهد كرد.

6- پول كافي براي مدت اقامت: حدود 300 مارك آلمان در روز

7- پرداخت ماليات رواديد (براي رواديد يكبار ورود 50 مارك آلمان و براي رواديد ورود به دفعات 110 مارك آلمان به صورت ريال ايران مدت زمان لازم براي بررسي درخواست رواديد حداقل ده روز مي‌باشد. درخواست ويزا ممكن است رد شود. اخذ ويزا تنها يكي از شرايط لازم براي ورود به جمهوري اسلوونيا است. در صورتي كه فرد متقاضي داراي ويزاي شينگن باشد و يا در موارد فوري و مهم از مدت زمان فوق‌الذكر كاسته مي‌شود. ساعات كاري بخش كنسولي سفارت روزهاي يكشنبه الي پنجشنبه 9 صبح الي 12 ظهر است.

نشاني: خيابان خالد اسلامبولي، كوچه هفتم، پلاك 10

تلفن: 8716873 فاكس: 870474

امارات متحده عربي

(ابوظبي- ام القوين- دبي- عمان- راسم الخيمه- شارجه- فجيره) رواديد از طريق آژانسهاي توريستي اخذ مي‌گردد، يا فاكس دعوتنامه بايد در امارات از يك شخص مقيم امارات توجه شود كه اصل دعوتنامه بايد در امارات از فرد دعوت كننده گرفته مي‌شود. مدت دعوتنامه‌ها عموماً 14 روز است.

نشاني: خيابان آفريقا، خيابان وحيد دستجردي (ظفر)، پلاك 355

تلفن: 4- 8781333

انگلستان

پزشكي: دعوتنامه از دكتر يا بيمارستان از انگلستان شامل: وقت مشخص از دكتر، توضيح نوع بيماري، طول درمان، نوع معالجه، هزينه درمان (تضمين مالي همراه با صورت حساب بانكي شخص ضامن از انگلستان يا حواله بانكي پول در خارج) همراه داشتن كليه پرونده‌هاي پزشكي از دكتر در ايران.

تجاري: دعوتنامه از شركت انگليسي

ديدار: دعوتنامه از اقوام درجه يك

مدارك جهت انجام مصاحبه:

1- دعوتنامه معتبر: مدت اعتبار هر دعوتنامه سه ماه مي‌باشد.

2- فرم تكميل شده درخواست ويزا مي‌توانيد از نگهبان درب ويزا تهيه كنيد.

3- دو قطعه عكس 4 × 3 و 4 × 6

4- اصل پاسپورت جديد: هر پاسپورت بايد حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.

5- پاسپورت قديمي: كليه پاسپورتهاي قديمي در صورت موجود بودن.

6- بليت هواپيما: مي‌توان به صورت رزرو تهيه نمود.

7- مبلغ ويزا (يكبار ورود): مبلغ 55500 تومان وجه نقد (همراه متقاضي بايد باشد) در صورت درخواست مدرك بيشتر توسط افسران ويزا در هنگام مصاحبه درخواست خواهد شد. ويزاي توريستي به انگلستان در كشور ايران صادر نمي‌شود. براي اخذ ويزاي توريستي به كشورهاي هماسيه داده مي‌شود.

نشاني: خيابان فردوسي، خيابان بابي‌ساندز، پلاك 143 جهت انجام مصاحبه و تحويل مدارك براي اخذ ويزا، تعيين وقت قبلي توس شماره تلفن‌هاي 6705019- 6705018 و 6717031 و با فرستان فاكس به شماره 6700720 از ساعت صبح الي 2 بعد از ظهر مقدور مي‌باشد. هنگام فرستادن دعوتنامه توسط فاكس حتماً شماره تلفن تماس خود را در ايران قيد كنيد.

ايتاليا

مدارك لازم جهت درخواست رواديد توريستي از متقاضيان رواديد توريستي درخواست مي‌گردد جهت ارايه مدارك خود، بين ساعات 30/8 تا 12 روزهاي يكشنبه تا پنجشنبه به قسمت ويزا مراجعه نمايند.

مدارك مورد نياز: فرم، دو قطعه عكس، اصل و فتوكپي صفحه اول گذرنامه و ويزاهاي شنگن استفاده شده اصل فتوكپي شناسناه و ترجمه آن، دعوتنامه (نمونه دعوتنامه در قسمت ويزا موجود است)، فتوكپي اجازه اقامت ميزبان، در صورت تغيير تابعيت دعوت كننده كپي شناسنامه ايتاليايي، رزرو بليت، مدارك اشتغال به كار شامل: اصل و كپي آن روزنامه رسمي مشترك+ ترجمه معرفي‌نامه و اصل ليست پرداخت حق بيمه تامين اجتماعي مربوط به شش ماه گذشته، همراه با كپي و ترجمه آن براي كارمندان بخش خصوصي. اصل و كپي كارت نظام پزشكي براي خانم‌هاي خانه‌دار متقاضي رواديد توريستي ارايه مدرك شغلي همسر الزامي است. بخش ويزا اين حق را براي خود محفوظ نگه داشته تا در صورت لزوم هر مدرك ديگري را كه براي تكميل پرونده مناسب تشخيص مي‌دهد از متقاضي درخواست نمايد.

تلفن بخش ويزاي سفارت ايتاليا: 6702333- 6702402409

فاكس بخش ويزاي سفارت ايتاليا: 67043499

مدارك رواديد تجاري

در روزهاي يكشنبه تا پنجشنبه به بخش كنسولي سفارت ايتاليا مراجعه و مدارك را ارايه نمايند. (براي گرفتن وقت مصاحبه، راس ساعت 30/8 صبح با در دست داشتن گذرنامه فتوكپي دعوتنامه به بخش كنسولي مراجعه نمايند)

شماره تلفن بخش كنسولي سفارت ايتاليا: 6702409- 6702333- 6704349

ايرلند

براي تقاضاي رواديد: دعوتنامه از فرد مقيم، سه قطعه عكس، فرم سفارت، مبلع 17000 تومان، دعوت كننده بايد مسئوليت تامين مخارج متقاضي را در طول اقامتش در ايرلند قبول و تضمين كند كه متقاضي بعد از پايان دوره رواديد كشور ايرلند را ترك خواهد كرد. اعتبار پاسپورت حداقل يك سال بايد باشد. از هنگام تحويل مدارك كامل 6 هفته از طريق فاكس و دو ماه و نيم از طريق پست عادي طول مي‌كشد كه جواب دريافت دارد.

بازرگاني: دعوتنامه از طرف شركت ايرلندي، سه قطعه عكس، مبلغ 17000 تومان معرفي‌نامه از شركت ايراني.

تحصيلي: گواهي پذيرش و ثبت‌نامه در دانشگاه ايرلندي 2 نسخه، ارايه هر نوع مدارك دال بر پرداخت هزينه ثبت‌نام در ترم اول دانشگاه 2 نسخه، ارايه مدارك دال بر تامين مالي ترجيحاً حساب بانكي قابل برداشت در يكي از بانكهاي ايرلند يا هر بانكي كه در كشور ايرلند شعبه داشته باشد، مبلغ 17000 تومان، يكشنبه تا پنجشنبه ساعت 9 تا 14

نشاني: ميرداماد- رازان شمالي- شماره 10

تلفن: 2227672- 2286923 فاكس: 22227311 تلكس: 2138655 IREL IR

اروگوئه

توريستي و تجاري: دعوتنامه + فرم سفارت، عكس كپي پاسپورت از صفحات اطلاعات متقاضي، بليت رفت و برگشت هزينه رواديد 42 دلار

نشاني: خيابان آفريقا، خيابان عاطفي شرقي، كوچه رفيع، كوچه شبنم، پلاك 45

تلفن: 2052030 فاكس: 2053322

اوكراين

متقاضيان مستقيماً به سفارت مراجعه كنند. دوشنبه تا چهارشنبه

نشاني: ميدان ونك، خيابان ونك، شماره 101

تلفن: 8008530 فاكس: 8007130

برزيل

توريستي: 2 نسخه فرم سفارت، 3 قطعه عكس، گذرنامه معتبر با شش ماه اعتبار، ترجمه رسمي گواهي اشتغال به كار در ايران به زبان انگليسي، در صورت مثبت بودن حساب بانكي شش ماه گذشته، بليت رفت و برگشت به انضمام 19 هزار تومان نياز است. فتوكپي صفحات مهر شده پاسپورت، طي يك ماه جواب داده مي‌شود.

تجاري: دعوتنامه از شركت برزيلي بايد مستقيماً به فاكس يا تلكس سفارت فرستاده شود. فرم سفارت، عكس و بقيه مدارك مانند توريستي- پرداخت 237500 ريال هزينه تكلس 570000 ريال

نشاني: ميدان ونك، خيابان ونك، شماره 58

تلفن: 8039476- 8035175 فاكس: 8034438

بلژيك

عادي- توريستي: دعوتنامه، فتوكپي كارت اقامت دعوت كننده، ورقه مالياتي يا فيش حقوق دعوت كننده، 3 قطعه عكس، فرم سفارت، بليت رفت و برگشت، يك ماهه 22500 تومان و براي سفر دو ماهه 27000 تومان، سه ماهه 31 هزار تومان، 6 ماهه و يك ساله 45 هزار تومان

بازرگاني: دعوتنامه از شركت بلژيكي با ذكر علت و مدت سفر، يكشنبه و دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت 9 تا 13

نشاني: الهيه، خيابان فرشته، خيابان شبديز، كوچه بابك، شماره 3

تلفن: 2009145- 2009507 فاكس: 2009155

بلغارستان

توريستي و تجاري: دعوتنامه، يك قطعه عكس، كپي پاسپورت، فرم سفارت، ويزاي ترانزيت، ويزاي كشور مقصد، كپي ويزا، هزينه رواديد ورودي 53 هزار تومان، رواديد ورودي فوري 68 هزار تومان، رواديد ترانزيت يكسره 43 هزار تومان، رواديد ترانزيت فوري، 53 هزار تومان، رواديد دو سره 83 هزار تومان

نشاني: خيابان وليعسر- خيابان شهيد عباسپور (توانير)- خيابان نظامي گنجوي، شماره 82

تلفن: 8775662- 8775037 فاكس: 8779680

بوركينافاسو

انواع رواديد: 4 قطعه عكس، گذرنامه معتبر، هزينه صدور رواديد 45000 ريال، اعتبار استفاده از رواديد حداكثر براي 15 روز تا يك ماه، يكشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 14

نشاني: بزرگراه آفريقا- تابان غربي- پلاك 25

تلفن: 8785295 فاكس: 2224772

تلكس: 216792 ABFTIR

پرتغال

توريستي: دعوتنامه رسمي و آدرس كامل معرف از پرتغال، فرم سفارت، 2 قطعه عكس، گواهي اشتغال به كار، فتوكپي شناسنامه، فتوكپي گذرنامه، فتوكپي از گذرنامه و صفحات رواديد قبلي. صدور رواديد بين 15 تا 20 روز طول مي‌كشد. رواديد توريستي 5000 تومان

بازرگاني: هزينه رواديد 4000 تومان

نشاني: خيابان هدايت، روزبه، پلاك 13

تلفن: 2543237 و 8- 2568677 فاكس: 2552668

تايوان

براي دريافت ويزا به سفارت دبي بايد مراجعه شود.

نشاني: خيابان آفريقا، خيابان وحيد دستجردي (ظفر)- پلاك 355

تلفن: 4- 87813334

تركمنستان

ساعات كار قسمت كنسولي از 30/9 الي 13 مي‌باشد. روزهاي كار: يكشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه (جمعه، شنبه و تعطيلات رسمي تركمنستان و ايران تعطيل) مي‌باشد.

1-رواديد عادي: طبق دعوتنامه شخصي با شركت‌هاي ثبت شده در تركمنستان با موافقت وزارت امور خارجه تركمنستان و با طبق يادداشت وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران، پاسپورت، يك قطعه عكس و فرم سفارت در روزهاي دوشنبه و چهارشنبه صادر مي‌شود. مداركي كه روز دوشنبه دريافت شده است روز پنجشنبه تحويل داده مي‌شود.

مداركي كه روز چهارشنبه دريافت شده است روز دوشنبه تحويل داده مي‌شود.

قيمت رواديد عادي: براي 10 روز 30 دلار براي 20 روز 40 دلار

قيمت رواديد ترانزيت: 32 دلار

2- مدارك رانندگان كثيرالمسافر: طبق نامه وزارت راه و ترابري جمهوري اسلامي ايران، پاسپورت، يك قطعه عكس و فرم سفارت در روزهاي يكشنبه و سه‌شنبه و چهارشنبه دريافت مي‌شود. روز پنج‌شنبه تحويل داده مي‌شود. قيمت رواديدها: براي 3 ماه 160 دلار براي 6 ماه 362 دلار

3- رواديد بازرگاني: كساني كه كارت بازرگاني دارند بايد به اداره گذرنامه و رواديد وزارت امور خارجه ايران ساختمان 3 مراجعه نمايند و از آنجا كارت مخصوص دريافت نموده و به تركمنستان پرواز كنند و در فرودگاه عشق‌آباد براي آنان ويزاي بازرگاني صادر شود.

4- تاييد مدارك: مداركي كه در ايران تهيه و تنظيم شده است از جمله اساسنامه شركت، ثبت رسمي، گواهينامه از بانك، آگهي روزنامه و غيره بايد به زبان روسي ترجمه شده و بعد از مورد بررسي ترجمه در وازرت دادگستري و وزارت امور خارجه ايران تاييد شود. ولي مداركي كه در تركمنستان تهيه و تنظيم شده است در اتاق بازرگاني تركمنستان ترجمه شود و در سفارت ايران در عشق‌آباد تاييد مي‌شود. از مدارك فوق بايد كپي گرفته شود. براي تاييد هر يك از مدارك 15 دلار آمريكايي دريافت مي‌گردد. روزها: دوشنبه و چهارشنبه

5- مجوز براي عبور كالا: از طريق خاك تركمنستان به كشورهاي غير از مشترك‌المنافع CMRكپي قرارداد خريد و فروش، اظهارنامه، گمرك ايران مشخصات كامل در سربرگ شركت از جمله نوع كالا، نوع بسته‌بندي، تعداد، ارزش كالا، مرز ورودي و خروجي آدرس كامل گيرنده و غيره بدون اصلاحيه تايپي نوشته شود. و هر شركت بايد در مورد حمل نكردن كالاهاي ممنوعه تعهدات خود را قيد كند. قيمت براي هر يك تن 10 دلار.

روزها: دوشنبه و چهارشنبه

تذكر: از تاريخ 26/10/1997 ميلادي براي فوريت 50% پول اضافه گرفته مي‌شود و از تاريخ 1/1/1998 براي هريك برچسب رواديد (استيكر) 3000 ريال دريافت مي‌گردد. لطفاً جهت دريافت فرم سفارت به دفتي فني گلستان به نشاني خيابان پاسداران، نبش بهستان دوم، روبروي گلستان دوم تلفن 2546303 مراجعه نماييد.

سريلانكا

توريستي و تجاري: 2 قطعه عكس، فتوكپي از صفحه اعتبار پاسپورت و مشخصات، بليت رفت و برگشت، پاسپورت، نامه معرفي از محل كار، تكميل فرم سفارت

نشاني: خيابان آفريقا، خيابان ايرج، پلاك 5

تلفن: 2053902- 2051477 فاكس: 2052688

سوئيس

مقررات كلي: درخواست رواديد بايد به كنسولگري يا سفارت سوئيس در محل اقامت متقاضي ارائه گردد (ماده 10 بند 1 دستورالعمل درباره اعلام ورود و ورود خارجيان) چنانچه درخواست رواديد به سفارتي به غير از سفارت محل اقامت ارائه گردد در صورتي كه دليل اين اقدام روشن نباشد آن سفارت مي‌تواند آن را رد نمايد. بايد امكانات مالي كافي براي تامين مخارج زندگي خود در سوئيس كه بنا بر قاعده 100 فرانك سوئيس در روز كافي تشخيص داده شده است را در اختيار داشته باشيد (ماده 1 بند 2 دستورالعمل درباره اعلام ورود و ورود خارجيان). كنسولگري يا سفارت مي‌تواند درخواست اخذ ضمانت نمايد. رواديد منحصرا اجازه يك اقامت كوتاه مدت در سوئيس را خواهد داد مگر با اجازه صريح مقامات مسئول مربوطه (ماده 11 دستورالعمل درباره اعلام ورود و ورود خارجيان). حداكثر مدت اقامت شما در سوئيس در رواديد صادره درج گرديده است. بدون داشتن مجوز لازم، نه مي‌توانيد در سوئيس كار كرده و نه بيشتر از سه ماه تحصيل كنيد (ماده 11 دستورالعمل درباره اعلام ورود و ورود خارجيان)

ماده 6- ضمانت

1- به عنوان وسيله‌اي جهت كنترل، چگونگي اقامت يك خارجي، مسئولين صدور رواديد مي‌توانند درخواست يك اعلام ضمانت كنند كه توسط يك شخص حقيقي يا حقوقي در سوئيس و داراي امكانات مالي امضاء شده باشد.

2- اين افراد مي‌توانند ضمانت كنند.

الف- اتباع سوئيس

ب- خارجي‌هاي داراي اجازه اقامت دائم يا موقت

ماده 10- درخواست رواديد

1- تبعه خارجي بايد درخواست رواديد خود را به وسيله فردي كه براي اين منظور پيش‌بيني گرديده است به نمايندگي مربوطه سوئيس در حوزه اقامت خود ارايه دهد، هرگونه استثنايي را در اين مورد اداره فدرال اتباع بيگانه تعيين مي‌نمايد.

2- درخواست رواديد بايد با ارايه مدرك سفر (گذرنامه) و در صورت درخواست با ساير مدارك اثبات كننده مقصود و چگونگي اقامت و يا ترانزيت مورد نظر همراه باشد.

علاوه بر مقررات لازم مندرج در بند 1 اتباع خارجي، متقاضي رواديد ترانزيت بايد شرايط ذيل را براي اخذ رواديد عبور ترانزيت احراز كنند.

الف- ارايه مدرك سفر (گذرنامه) و رواديد لازم براي ترانزيت و ورود به كشور مقصد

ب- براي عبور ترانزيت ارايه بليت هواپيما تا مقصد اصلي الزامي است.

2- بنا بر قاعده درخواست فوق فقط موقعي مورد بررسي قرار مي‌گيرد كه به هزينه مربوطه پيش پرداخت شده باشد.

نشاني: خيابان الهيه- خيابان بوستان- خيابان ياسمين- شماره 1/13

تلفن: 2008227- 2008333- 20- 2008454 فاكس: 269448

حافظ منافع ايالات متحده

نشاني: خيابان جردن، خيابان آفريقا، فرزان غربي، پلاك 59

تلفن: 2286021- 2298314- 2296802

صندوق پستي: 4683- 19395 ساعت تماس 7 تا 11

سوريه

نرخ ويزا: عوارض ورود به سوريه براي يك بار 10500تومان ويزاي 3 ماهه و 17 هزار تومان، اخذ مدرك 9 صبح تا 11 صبح. گذرنامه‌ها 24 ساعت قبل اخذ مي‌گردد. فرم سفارت + 2 عكس

نشاني: خيابان آفريقا، خيابان آرش غربي، پلاك 22

تلفن: 2- 2059031 فاكس: 2059409

سودان

پر كردن فرم مخصوص با ذكر محل اقامت در سودان، 4 فتوكپي از فرم سفارت، 4 عكس، گذرنامه، بليت، هزينه صدور رواديد 270000 ريال، شنبه تا پنجشنبه از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

نشاني: خيابان آفريق، اسفنديار، شماره 16

تلفن: 44- 8787133 فاكس: 8788575

سنگال

2 فتوكپي از صفحه اول پاسپورت، بليت، تكميل كردن فرم سفارت + 2 عكس هزينه صدور رواديد 6500 تومان

نشاني: خيابان آفريقا، خيابان پيروز، پلاك 7

تلفن: 8794192- 8783596 فاكس: 877470

كانادا

متقاضيان رواديد فرصت مطالعاتي كانادا:

قسمت رواديد روزهاي يكشنبه الي چهارشنبه از ساعت 30/8 الي 30/11 صبح فرم‌هاي تقاضانامه رواديد فرصت مطالعاتي را پذيرفته و براي مصاحبه حضوري تعيين وقت مي كند. ضمناً اين حق براي سفارت محفوظ است كه در مواقع به خصوص از دريافت فرم‌هاي درخواست رواديد يك بار ورود براي هر نفر 60 دلار كانادا يا 120 دلار آمريكا يا 90000 ريال مي‌باشد. چنانچه فرزند يا فرزندان بالاي 7 سال يا همسر به عنوان دانش‌آموز يا دانشجو قصد ادامه تحصيل در كشور كانادا را دارند موظفند به پرداخت هزينه رواديد دانشجويي مي‌باشند. در غير اين صورت همراهان مكلف به پرداخت هزينه رواديد ديدار موقت هستند. مبلغ فوق به منظور تشكيل پرونده دريافت مي‌گردد و در صورت عدم موافقت با رواديد، براي تعيين وقت مصاحبه الزامي است ضمنا شخص ديگري هم مي‌تواند براي تشكيل پرونده مراجعه نمايد (فرم صورتي رنگ) تكميل شده درخواست رواديد فرصت مطالعاتي (فرم از گيشه قسمت رواديد دريافت مي‌شود)- گذرنامه معتبر يا حداقل يك سال اعتباري براي تمام خانواده- فتوكپي پاسپورت از صفحات 1 الي 6- فتوكپي تمام صفحات شناسنامه- 3 قطعه عكس براي هر نفر- اصل پذيرش از كانادا بديهي است ارايه مدارك فوق ضمانت رواديد نمي‌باشد. داشتن پيشنهاد شغلي (Joopofeer) از كانادا براي اكثر موارد ملزم به ارايه تاييديه اداره توسعه منابع انساني كانادا (HumanResources Devel Opmentcanada) است. افرادي كه قصد گذراندن فرصت مطالعاتي در كانادا را به مدت بيش از 6 ماه دارند مي‌بايست حداقل 2 تا 3 ماه قبل از زمان تعيين شده فرصت مطالعاتي اقدام نمايند. چنانچه با هزينه شخصي خود براي گذراندن فرصت مطالعاتي عازم كشور كانادا مي‌باشند، ارايه مداركي كه نشان دهنده توان مالي شما مبني بر پرداخت هزينه دوران فرصت مطالعاتي و مخارج زندگي شما در كانادا باشد، در زمان تحويل مدارك الزامي است. حضور متقاضي در زمان مصاحبه الزامي است. چنانچه مامور به انجام فرصت مطالعاتي از طرف دولت ايران مي‌باشد ارايه مدارك زير الزامي است، ضمانت‌نامه مالي از طرف وزارتخانه مربوطه- معرفي‌نامه از وزارت امور خارجه. چنانچه هزينه دوره فرصت مطالعاتي متقاضي از طرف دولت كانادا تامين مي‌شود ارايه ضمانت مالي از طرف محل مورد نظر در كانادا مورد نياز است.

توجه: در صورت قبولي رواديد فرصت مطالعاتي بيش از 6 ماه، انجام آزمايشات پزشكي الزامي است. در صورت صلاحديد سفارت در بعضي موارد كمتر از 6 ماه نيز انجام آزمايشات پزشكي الزامي مي‌باشد.

قابل توجه متقاضيان رواديد ديدار موقت كانادا

توجه: حداقل زمان رسيدگي به پرونده متقاضي 21 روز است، هزينه درخواست رواديد براي يك بار ورود براي هر نفر 75 دلار كانادا يا 55 دلار آمريكا يا 420000 ريال و هزينه درخواست رواديد چند بار ورود براي هر نفر 150 دلار كانادا يا 110 دلار آمريكا يا 840000 ريال مي‌باشد. مبلغ فوق به منظور تشكيل پرونده دريافت مي‌گردد و در صورت عدم موافقت با رواديد مسترد نخواهد شد. ارايه مدارك زير براي تشكيل پرونده الزامي است (ضمناً شخص ديگري هم مي‌تواند براي تشكيل پرونده مراجعه نمايد.)

فرم تكميل شده درخواست رواديد ديدار (فرم از گيشه قسمت رواديد دريافت شود)- گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار- فتوكپي صفحات پاسپورت از صفحه 1 الي 6- فتوكپي تمام صفحات شناسنامه- دو قطعه عكس جديد- ارايه فتوكپي جديدترين برگ پرداخت شده ماليات شخص دعوت كننده (برگه Nottice of Assessment)- مداركي كه نشان دهنده موقعيت مالي متقاضي باشد. اگر شما مايل به ديدار فرزند يا فرزندان يا اقوام خود در كانادا هستيد ارايه فتوكپي ويزاي اقامت (IMM 10000) و يا فتوكپي كارت تابعيت آنها كه حاوي تاريخ تولد شخص دعوت كننده باشد- فتوكپي پروانه كار يا مدارك اثبات اشغال به كار. بديهي است ارايه مدارك فوق ضمانت ويزا نمي‌باشد. لطفاً در صورت داشتن مدارك زير آنها را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشيد: ارايه هر نوع اسناد مالكيت- ارايه دعوت نامه در صورت تمايل- گذرنامه‌هاي قبلي شما كه سفرهاي اخير خارج از كشور باشد.

ويزاي تجاري:

اگر به منظور سفر تجاري عازم كانادا مي‌باشيد ارايه دعوتنامه از يك شركت كانادايي و چنانچه از طرف كارفرماي خود مامور به سفر باشيد ارايه نامه‌اي از كارفرما با ذكر دلايل سفر، مداركي كه نشان دهنده موقعيت مالي و تجاري شما باشد و نيز فتوكپي پروانه كار يا مدارك اثبات اشتغال به كار در زمان تحويل مدارك مورد نياز است. لطفاً اسناد مالكيت و گذرنامه‌هاي قبلي شما كه نشانگر سفرهاي اخير شما باشد را در صورت موجود بودن زمان مصاحبه همراه داشته باشيد.

قابل توجه متقاضيان رواديد دانشجويي كانادا

هزينه درخواست رواديد يك بار ورود براي هر نفر 125 دلار كانادا يا 85 دلار آمريكا، يا 70000 ريال مي‌باشد و نيز براي همراهان، فرزند يا فرزندان زير 7 سال و همسر 75 دلار كانادا يا 55 دلار آمريكا يا 420000 ريال مي‌باشد. چنانچه فرزند يا فرزندان بالاي 7 سال يا همسر به عنوان دانش‌آموز يا دانشجو قصد ادامه تحصيل را در كشور كانادا دارند، موظف به پرداخت هزينه رواديد دانشجويي مي‌باشند. در غير اين صورت همراهان مكلف به پرداخت هزينه رواديد ديدار موقت هستند ارايه مدارك زير براي تشكيل پرونده الزامي است.

فرم تكميل شده درخواست رواديد دانشجويي (فرم از گيشه قسمت رواديد دريافت شود)- گذرنامه معتبر با حداقل يك سال اعتبار براي تمام افراد خانواده- فتوكپي پاسپورت از صفحات 1 الي 6- فتوكپي تمام صفحات شناسنامه- 3 قطعه عكس براي هر نفر- اصل پذيرش غير مشروط UNCOND ITIONAL ACCEPTANCEو از يكي از دانشگاههاي كانادا، بديهي است ارايه مدارك فوق ضمانت ويزا نمي‌باشد. افرادي كه قصد ادامه تحصيل در كانادا را به مدت بيش از 6 ماه دارند مي‌بايست حداقل 2 تا 3 ماه قبل از شروع زمان تحصيل براي رواديد دانشجويي اقدام فرمايند.

متقاضياني كه براي ادامه تحصيل عازم يكي از دانشگاههاي استان كبك هستند مي‌بايست شخصاً مبادرت به درخواست CAQاز دانشگاه مربوطه نمايند. لازم به يادآوري است كه درخواست اين برگه براي همراهاني كه قصد ادامه تحصيل در يكي از دانشگاههاي استان كبك را دارند نيز الزامي است.

نشاني: خيابان استاد مطهري- خيابان شهيد سرافراز- شماره 57

تلفن: 6- 8732623 ساعت تماس: 50/13 تا 14 فاكس: 8733202

كرواسي

مدارك عمومي: فرم سفارت، 2 قطعه عكس رنگي، گواهي اشتغال به كار با ذكر نوع كار و سمت و حقوق و مدت زمان اشتغال و مدت زمان مرخصي با ذكر اين تعهد كه فرد متقاضي بعد از مراجعت از كرواسي در سمت خود مجفوظ خواهد ماند. نامه از بانك همراه با صورتحساب وضعيت بانكي با ذكر ميزان موجودي بانكي و نوع حساب و تاريخ گشايش مالكيت يا سند مالكيت، آدرس هتل يا دعوت‌نامه، گذرنامه معتبر

توريستي: هزينه دريافت رواديد 33200 است. مدت انتظار يك ماه

تحصيلي: براي مقاطع بالاتر از ديپلم مدارك عمومي به علاوه مشخصات مركز آموزشي در كرواسي، اجازه صدور رواديد از زاگرب صادر مي‌شود.

ترانزيت: مدت ويزاي ترانزيت 24 ساعت است.

امكان ملاقات در صورت تعيين وقت قبلي ميسر مي‌باشد. بليت برگشت تاييد شده در زمان اخذ ويزا الزامي است. هزينه ويزا در زمان پركردن فرم توسط متقاضيان بايستي پرداخت شود. يكشنبه تا پنجشنبه از ساعت 5/9 تا 1

نشاني: پاسداران- بهستان اول- شماره 25

تلفن: 2587039- 2589923 فاكس: 2549199

كره جنوبي

رواديد تجاري: پاسپورت با 6 ماه اعتبار، يك عدد عكس 4 ×3، دعوتنامه رسمي كره‌اي طبق مقررات كره، از آوريل هزينه صدور رواديد با اين شرح است براي يك بار ورود و كمتر از 30 روز 4 دلار آمريكا بيش از 91 روز 55 دلار آمريكا (براي مشاغل دولتي) ساير رواديد اعم از توريستي، تحصيلي، ورزشي، ترانزيت ديده نمي‌شود.

نشاني: خيابان ملاصدرا- شيخ بهايي شمالي- دانشور غربي- پلاك 18

تلفن: 8054900

كره شمالي

ويزاي توريستي داده نمي‌شود. تجاري: 2 قطعه عكس، فرم سفارت و دعوتنامه تجاري، نامه از شركت ايراني، توجه شود كه دعوتنامه بايد به تاييد وزارت امور خارجه كره شمالي رسيده باشد. مدارك شركت ايراني نيز اهميت دارد. جهت اطلاعات بيشتر با سفارت تماس حاصل نماييد.

نشاني: خيابان آفريقا- خيابان وحيد دستجردي

تلفن: 8783341 فاكس: 8781489

كلمبيا

بازرگاني: در صورت ابتياع دعوتنامه شركت كلمبيايي كه در آن اظهار شود كه متقاضي براي انجام چه نوع معامله‌اي عازم كلمبيا است، مي‌توان با سفارت تماس گرفت. هزينه صدور رواديد 152 دلار، معرفي‌نامه از شركت ايراني كه در آن اظهار شود كه متقاضي جهت انجام چه فعاليتي عازم كلمبيا است.

توريستي: گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه، بليت رفت و برگشت، دعوتنامه از شخص كلمبيايي يا ايراني مقيم در كلمبيا، هزينه صدور رواديد 22 دلار

رواديد كاري: در صورت ابتياع قرارداد كاري با كارفرماي كلمبيايي متقاضي مي‌تواند با سفارت تماس بگيرد هزينه صدور رواديد 205 دلار

نشاني: خيابان دروس- خيابان هدايت- خيابان فريار- شماره 5 يكشنبه تا پنجشنبه از 9 تا 14

تلفن: 2558957- 2541981 فاكس: 2541981

كوبا

طبق اعلام شفاهي سفارت متقاضيان حضوراً به سفارت مراجعه كنند.

نشاني: خيابان ميرداماد، خيابان نفت جنوبي، كوچه تابان، پلاك 10

تلفن: 2257809- 8811967

كويت

ويزا از كويت بايد فرستاده شود. توريستي: دعوتنامه از فرد مقيم، 2 عكس، كپي پاسپورت بازرگاني، كارت بازرگاني، نامه از اتاق بازرگاني، مدارك مربوط به شركت

نشاني: خيابان آفريقا- وحيد دستجردي (ظفر)- پلاك 2/323

تلفن: 9- 8785997 فاكس: 8786003

كنيا

تجاري و توريستي: 3 فرم تقاضا، 3 قطعه عكس، مبلغ 8000 تومان، اصل پاسپورت، پاسپورت به مدت يك هفته نگهداري مي‌شود. پس از آن تحويل داده خواهد شد. صدور ويزا به مدت 2 ماه طول خواهد كشيد. هزينه رواديد 48000 تومان، دريافت مدارك روزهاي يكشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه و چهارشنبه از ساعت 9 تا 11 صبح مي‌باشد. جهت دريافت فرم هر روز تا ساعت 30/5 بعد از ظهر امكان‌پذير است. جهت اطلاعات بيشتر با سفارت تماس گرفته شود.

نشاني: خيابان آفريقا- بلوار گلشهر- پلاك 46

تلفن: 2059154 فاكس: 2053372

گرجستان

براي دريافت رواديد گرجستان مدارك ذيل لازم است:

تصوير صفحات عكس دار و اعتبار گذرنامه، يك قطعه عكس، فرم مخصوص ويزا تكميل شده به زبان انگليسي، در صورتي كه سفر از طريق شركتي انجام شود معرفي‌نامه شركت به زبان انگليسي باشد. قيمت ويزا 15 روزه 42 دلار يك ماهه 55 دلار. تبصره: جهت دريافت فرم مخصوص رواديد به ميز رابط اين سفارت مراجعه فرماييد. روزها و ساعات كار بخش كنسولي يكشنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه از 9 الي 13

نشاني: الهيه، خيابان شهيد فياضي (فرشته)، خيابان آقابزرگي، كوچه شهيد احمدوالي، شماره 5

تلفن: 221147 فاكس: 2206848

لهستان

توريستي: گذرنامه با حداقل يك سال اعتبار، تكميل فرم سفارت، 2 عكس توجه شود كه هزينه هر روز اقامت در لهستان برابر 50 دلار آمريكا است.

دعوتنامه براي ويزاي توريستي لازم نيست ولي چنانچه موجود باشد در تسريع كار كمك خواهد كرد.

تجاري: دعوتنامه براي همكاري تجاري داشته باشد.

هزينه‌هاي كنسولي از تاريخ 7 تيرماه 78

درخواست رواديد 7300 تومان

رواديد اقامت يك ورود 31000 تومان

رواديد عبوري يك سره 17600 تومان

رواديد عبوري مكرر راننده ترانزيت 44000 تومان

هزينه امور فوري 17600 تومان اكسپرس

نشاني: خيابان آفريقا، نبش پيروز، پلاك 1

تلفن: 4- 8787262 فاكس: 8788774

ليبي

توريستي: ويزاي توريستي داده نمي‌شود.

نشاني: خيابان استاد مطهري، بين مبارزان و امير اتابك، شماره 163

تلفن: 8742572

مالزي

اتباع ايراني تا دو هفته احتياج به ويزا ندارند براي امور توريستي و تجاري بيش از 2 هفته، دعوتنامه، 2 قطعه عكس، بليت رفت و برگشت، فرم سفارت.

تحصيلي: گواهي پذيرش از دانشگاههاي مالزي در هر 3 مورد ويزاي اجتماعي صادر مي‌شود و قيمت آن فعلاً 1000 تومان است اما تغيير خواهد كرد.

نشاني: خيابان فرشته، شماره 72

تلفن: 2009275- 2009143 فاكس: 3- 2018262

مراكش

توريستي: فتوكپي پاسپورت، يك قطعه عكس، فتوكپي شناسنامه، گواهي اشتغال به كار، فيش حقوقي و حساب بانكي (يك ميليون تومان كه حداقل طي 4 ماه اخير دست نخورده باشد.) يا سند مالكيت حساب بانكي، گواهي شغلي معتبر و هزينه تلكس روزهاي شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت 9 الي 12

نشاني: خيابان جردن، بلوار صبا، پلاك 24

تلفن: 2013432 فاكس: 2013131

مكزيك

متقاضيان مي‌توانند شخصاً جهت پرسش از شرايط اخذ ويزا به سفارت مراجعه كرده و يا تماس حاصل كنند.

نشاني: خيابان آفريقا، بلوار گلفام، پلاك 41

تلفن: 8- 2057586 فاكس: 2057589

مصر

رواديد توريستي صادر نمي‌شود. مدارك مورد نياز تجاري: اصل گذرنامه، 2 قطعه عكس و فرم پر شده، مدت انتظار: 40 روز ويزاي تجاري با دعوتنامه معتبر تجاري داده مي‌شود.

نشاني: بلوار آفريقا، خيابان مهيار، پلاك 15

تلفن: 2046134- 2049968 فاكس: 2049968

نروژ

ويزاي توريستي ندارد. ديدار از اقوام: اقوام درجه يك احتياج به دعوتنامه ندارد. براي اقوام درجه 2 در صورت موافقت، دعوتنامه، 2 قطعه عكس، فتوكپي شناسنامه و گذرنامه از صفحه 2 تا 9 و نامه از محل كار كه در آن ميزان حقوق، مدت مرخصي، حق بيمه و غيره ذكر شود. به انضمام يك پاكت نامه و تمبر زده شود به آدرس متقاضي و گيرنده كه در آن نوشته شده باشد. فرم سفارت، هزينه رواديد 26000 تومان.

تجاري: دعوتنامه تجاري، نامه معرفي از شركت و همچنين مدارك شركت، 2 قطعه عكس، فتوكپي شناسنامه و همچنين مدارك شركت، 2 قطعه عكس، فتوكپي شناسنامه و گذرنامه از صفحه 2 تا 9، تكميل فرم سفارت كليه مدارك بايد به زبان انگليسي نيز ترجمه شده باشد.

نشاني: خيابان پاسداران، كوهستان هشتم، اختياريه شمالي، شماره 412

تلفن: 2291333 فاكس: 2292776

نيجريه

بازرگاني: دعوتنامه از شركت نيجريه‌اي كه حتماً مورد تاييد وزارت خارجه و يا وزارت كشور نيجريه باشد. سه قطعه عكس، كپي از صفحات نوشته شده پاسپورت، رواديد ظرف حداقل 3 هفته صادر مي‌شود. يكشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 تا 30/15

نشاني: الهيه- فرشته- شماره 155

تلفن: 2041617 فاكس: 2047250

نيوزيلند

متقاضيان تحصيل در نيوزيلند جهت گرفتن اطلاعات و پذيرش مي‌توانند به آدرسهاي موجود در گيشه سفارت مراجعه كنند. كليه مكاتبات جهت مهاجرت به نيوزيلند به آدرس

NEWZEALAND IMMIGRATION SERVICESINGAPORE BRANCH 391 A OR CHARD ROAD # 15-05 TOWERA NGEE ANN CITY SINGAPORE0923

TEL: 00657386700

FAX: 00652356651

E-MAIL: ENQUIRIESNA, HIGH.COM.ORG.SG

واتيكان

جهت اخذ رواديد قسمت كنسولگري سفارت ايتاليا مراجعه شود.

نشاني: خيابان نوفل لوشاتو، نرسيده به خيابان وليعصر، نبش خيابان رازي، شماره 97

تلفن: 6403574 فاكس: 6419442

ونزوئلا

مدارك عمومي: بليت رفت و برگشت يا ادامه مسافرت به كشور ديگر، 10 عكس جديد، فرم سفارت، ترجمه رسمي كليه مدارك به اسپانيولي يا انگليسي، گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار، انجام مصاحبه با بخش كنسولي سفارت

توريستي: هزينه صدور رواديد 30 دلار زمان انتظار براي دريافت رواديد 3 تا 4 روز

بازرگاني: ارايه نامه از موسسه ايراني با دعوتنامه از شركت ونزوئلايي كليه مدراك بايد به انگليسي يا اسپانيولي باشد. يكشنبه و سه شنبه 12- 10

نشاني: خيابان آفريقا- كوچه تنديس- پلاك 26

تلفن: 871585- 87142648 فاكس: 2053677

هلند

توريستي: پاسپورت، شناسنامه متقاضي، 2 برگ كپي پاسپورت از صفحات مهمور و داراي ويزاي قبلي باشد. يك عدد فرم ويزا براي هر پاسپورت، يك قطعه عكس براي هر نفر، دعوتنامه با امضاء و مهر پليس و شهرداري محل، آخرين فيش حقوقي، معرف از هلند و شماره تلفن معرف در هلند، كپي پاسپورت يا اجازه اقامت معرف از هلند، گذرنامه قبلي اگر داشته باشيد، مدارك معتبر براي اثبات توانايي مالي، بيمه‌نامه از هلند براي كل سفارت، بليت رفت و برگشت، ضمانت‌نامه دعوت كننده به برگشت متقاضي ويزا، هزينه صدور رواديد يك ماهه 18500 تومان 2 ماهه و 3 ماهه 22 هزار تومان

نشاني: خيابان پاسداران- خيابان فردوسي- بعد از احتشاميه- خيابان كارسائي- كوچه يكم شرقي- شماره 33

تلفن: 257007 فاكس: 256699

يمن

توريستي و تجاري: دعوتنامه از يمن كه به تاييد وزارت امور خارجه يمن رسيده باشد و به سفارت يمن در تهران ارسال شود و يك نسخه جهت متقاضي در صورت تاييد، فرم سفارت، كپي پاسپورت، فتوكپي صفحات 2 و 6 گذرنامه، دو قطعه عكس و مبلغ 30 دلار و مدارك ديگر كه به نظر متقاضي حائز اهميت است. مثل مدرك شركت در صورت ويزاي تجاري.

نشاني: خيابان آفريقا- تقاطع مدرس- دست چپ- بلوار گلستان- بلوار گيتي- شماره 17

تلفن: 2042702- 2049355 فاكس: 2058005

يونان

متقاضيان مي‌توانند روزهاي دوشنبه و چهارشنبه جهت دريافت شرايط ويزا مستقيماً مراجعه و شرايط را دريافت كنند.

نشاني: جردن، خیابان اسفندیار

 

اطلاعات بيشتر :

تلفن تماس آژانس:66595040 (20 خط) www.asanhejrat.ir

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

 

آدرس آژانس آسان هجرت:

نشاني :

میدان توحید، خیابان فرصت شیرازی، نرسیده به خیابان قریب، پلاک 89

تلفن :

66595040 (20 خط) 21 98 + -

فكس :

66595044 21 98 + -

ايميل :

asanhejrat_visa@yahoo.com -info@asanhejrat.com -

سايت :

www.asanhejrat.ir -www.asanhedjrat.ir -www.asanhejrat.com -www.asanhedjrat.com -com.تورهتل.www -com.ویزابلیط.www -

 

تور هندوستان 94 | تور گوا

تور دبی | قیمت تور دبی | بلیط و ویزای دبی

هتل های آذربایجان | رزرو هتل در باکو

تور تایلند زمستان 94 | تور پوکت | ارزان قیمت

ویزای سنگاپور | اخذ ویزای سنگاپور

ویزای آذربایجان | ویزای عادی آذربایجان

تور دبی زمستان 94 | تور دبی پرواز ماهان

بلیط آزال AZAL | پرواز آزال

ویزای باکو | ویزای عادی باکو

ویزای تایلند | ویزای عادی

تور آنتالیا | تور آنتالیا ارزان قیمت

تور زمینی نخجوان | تور نخجوان هتلهای 3 تا 5 ستاره

تور گرجستان | تور تفلیس و باتومی | ارزان قیمت

تور گرجستان | تور نوروزی تفلیس

تور تایلند زمستان 94 | تور بانکوک پرواز ماهان

ویزای توریستی اکراین | ویزای اوکراین

ویزای فوری آذربایجان | ویزای آذربایجان یک روزه

ویزای فوری قرقیزستان | ویزای قرقیزستان

ویزای ازبکستان | ویزای توريستی ازبکستان

ویزای فوری تایلند | ویزای تایلند

ویزای تجاری چین | ویزای چین

ویزای توریستی روسیه | ویزای توریستی مسکو

تور ارزان قیمت کیش | تور کیش نوروز 96| تور هوایی کیش 96

تورهای ماه عسل

تور تاجیکستان | قیمت تور تاجیکستان 96

ویزای قبرس | ویزا قبرس اروپایی

تور کوش آداسی | تور ترکیه پرواز ویژه

تور روسیه | تور مسکو و سن پترزبورگ

تور دهلی آگرا جیپور 94

تور هندوستان | تور بمبئی و گوا

تور چین پکن | هتل های 5 ستاره

تور چین | تور پکن و شانگهای

تور چین گوانجو | قیمت تور چین

تور چین | تور شنزن و هنگزو

تور دبی 94 | قیمت تور دبی

تور تابستانی بلغارستان | تور وارنا ارزان قیمت

تور اندونزی | تور بالی و جاکارتا | نرخ ویژه

تور مالزی | تور کوالالامپور | ارزان قیمت

تور مالزی سنگاپور زمستان 94

تور تابستانی مالزی | تور کوالا و پنانگ

تور مالزی | کوالا و لنکاوی

تور زمینی آذربایجان | هتل *4 سنترال پارک

تور باکو | هتل 3 ستاره دیپلمات Diplomat

تور باکو هتل 5 ستاره گلدن کاست

تور آذربایجان نوروز 96 | تور باکو | ارزان قیمت

تور تایلند | تور بانکوک و پاتایا 94

تور باکو | هتل کنسول 3 ستاره

تور استانبول و آنتالیا | تور ترکیه

تور جزایر مارماریس | تور ترکیه

تور تایلند | ساموئی | ارزان قیمت

تور تایلند | تور پاتایا | ارزان قیمت

تور اکراین | تور کی اف و ادسا

تور بدروم ترکیه | قیمت تور بدروم

تور فرانسه | تورهای اروپا

تور ایتالیا | تورهای اروپا

تور یونان و ایتالیا | تورهای اروپا

ویزای بلاروس | ویزای توریستی و تجاری بلاروس

تور انگلیس | تور لندن

ویزای هنگ کنگ | قیمت ویزای عادی هنگ کنگ

ویزای قزاقستان | قیمت ویزا قزاقستان

ویزای فوری تاجیکستان | ویزای تاجیکستان

ویزای افغانستان | قیمت ویزای توریستی افغانستان

ویزای یک ماهه دبی | ویزای یک ماهه امارات | ویزای یک ماهه فوری دبی|ویزای یک ماهه فوری امارات

ویزای هند | اخذ ویزای هندوستان | ویزای عادی

دریافت نمونه تمکن بانکی چین

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن نروژ

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن اتریش

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن دانمارک

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن سوئد

ویزای شینگن | اخذ ویزای شینگن هلند

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن اسپانیا

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن فرانسه

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن ایتالیا

ویزای شینگن | اخذ ویزای شینگن یونان

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن برلین

ویزا شینگن | اخذ ویزای شینگن آلمان

ویزای شینگن | اخذ ویزای اتحادیه اروپا

ویزای اروپا | اخذ ویزای فوری شینگن

ویزای مانیل | اخذ ویزای مانیل فیلیپین

ویزای جاکارتا | اخذ ویزای جاکارتا اندونزی

ویزای اندونزی | اخذ ویزای اندونزی

ویزای سئول | اخذ ویزای سئول کره جنوبی

ویزای هاوانا | اخذ ویزای هاوانا کوبا

ویزای برازیلیا | اخذ ویزای برازیلیا برزیل

دعوتنامه ایران | اخذ دعوتنامه ایران

ویزای کیف | اخذ ویزای کیف اوکراین

ویزای بیروت | اخذ ویزای بیروت لبنان

ویزای دوبی 14روزه| ویزای دوبی

ویزا دبی 14روزه | اخذ ویزای ابوظبی امارات

ویزای کربلا | اخذ ویزای نجف وکربلا

ویزای کابل | اخذ ویزای کابل افغانستان

ویزای داکا | اخذ ویزای داکا بنگلادش

ویزای بنگلادش | اخذ ویزای بنگلادش

ویزای اسلام آباد | اخذ ویزای اسلام آباد پاکستان

ویزای پاکستان | اخذ ویزای پاکستان

ویزای مینسک | اخذ ویزای مینسک بلاروس

ویزای بیشکک | اخذ ویزای بیشکک قرقیزستان

ویزای عشق آباد | اخذ ویزای عشق آباد ترکمنستان

ویزای تاشکند | اخذ ویزای ازبکستان

اخذ ویزای تجاری آستانه قزاقستان | ویزای آلماتی

ویزای تفلیس | اخذ ویزای تفلیس گرجستان

ویزای دوشنبه | اخذ ویزای دوشنبه تاجیکستان

ویزا پوکت | اخذ ویزای پوکت تایلند

ویزای پاتایا | اخذ ویزای پاتایا تایلند

ویزای بانکوک | اخذ ویزای بانکوک تایلند

ویزای بمبئی | اخذ ویزای بمبئی هند

ویزای دهلی نو | اخذ ویزای دهلی نو هند

ویزای شنژن | اخذ ویزای شنزن چین

ویزای شانگهای | اخذ ویزای شانگهای چین

ویزای گوانجو | اخذ ویزای گوانجو چین

ویزای آستارا خان | اخذ ویزای آستارا خان روسیه

ویزای سن پترزبورگ | اخذ ویزای سن پترزبورگ روسیه

ویزای یکساله آذربایجان اقامت 6 ماه | اخذ ویزای یکساله باکو اقامت 180 روز

ویزای یکساله آذربایجان اقامت 4 ماه | اخذ ویزای باکو اقامت 120 روز

ویزای یک ساله آذربایجان اقامت 3 ماه | اخذ ویزای یکساله باکو اقامت 90 روز

ویزای تحصیلی آذربایجان | اخذ ویزای تحصیلی باکو

ویزای آذربایجان در آستارا | اخذ ویزای باکو در آستارا

تور قزاقستان | تور آلماتی

رزرو هتل های قزاقستان | رزرو هتل در آلماتی | هتل های آستانه

رزرو هتل های آلمان، یونان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، هلند، سوئد، دانمارک، اتریش، نروژ

رزرو هتل در تهران | رزرو هتل در ایران

رزرو هتل در شیراز | مرکز رزرواسیون هتل های شیراز

رزرو هتل در اصفهان | مرکز رزرواسیون هتل های اصفهان

رزرو هتل در قشم | مرکز رزرواسیون هتل های قشم

رزرو هتل در مشهد | مرکز رزرواسیون هتل های مشهد

رزرو هتل در کیش | مرکز رزرواسیون هتل های کیش

رزرو هتل در تایلند | هتل در پاتایا | هتل در بانکوک | هتل در پوکت

رزرو هتل در آفریقا | رزرو هتل در قاره آفریقا

رزرو هتل در استرلیا | رزرو هتل در قاره استرلیا

رزرو هتل در آسیا | رزرو هتل در قاره آسیا

رزرو هتل در آمریکا | رزرو هتل در قاره امریکا

رزرو هتل در اروپا | رزرو هتل قاره اروپا

رزرو هتل در بلاروس | رزرو هتل در مینسکک

رزرو هتل در آنالیا | رزرو هتل های ترکیه

ویزای عمان | اخذ ویزای عمان

رزرو هتل در چین | رزرو هتل در گوانجو | رزرو هتل در شانگهای

رزرو هتل های باکو | رزرو هتل های نخجوان

رزرو هتل در هنگ کنگ

رزرو هتل در تاجیکستان | رزرو هتل در دوشنبه

رزرو هتل در فیلیپین | رزرو هتل در مانیل | رزرو هتل در ماکاتی

رزرو هتل در اندونزی | رزرو هتل در جاکارتا | رزرو هتل در بالی

رزرو هتل در قبرس | رزرو هتل لارناکا | هتلهای لیماسول

رزرو هتل در بلغارستان | رزرو هتل وارنا | رزرو هتل در صوفیه

ویزا | ویزای

رزرو هتل با نازلترین قیمت

ویزای توریستی آفریقای جنوبی | قیمت ویزای آفریقای جنوبی

رزرو هتل در ایران و جهان | HOTEL RESERVATION

رزرواسیون اینترنتی هتل ها | سایت رزرو هتل

تور ترکمنستان | تور عشق آباد

رزرو هتل های 3 ستاره خارجی | رزرو هتلهای سه ستاره خارجی

رزرو هتل های 4 ستاره خارجی | رزرو هتلهای چهار ستاره خارجی

رزرو هتل های 5 ستاره خارجی | رزرو هتلهای پنج ستاره خارجی

صدور تحویل واچر رسمی با سربرگ هتل ها | صدور واچر هتل جهت اخذ ویزا

رزرو هتل های نزدیک سفارت آمریکا | رزرو هتلهای نزدیک سفارت کانادا

رزرو هتل در ایام نمایشگاه | رزرو هتل نزدیک نمایشگاه

رزرو هتل های خارجی | مرکز رزرواسیون هتلهای خارج از کشور

رزرو هتل های ارزان در سراسر دنیا | رزرو هتلهای ارزان در سراسر جهان

ویزای تونس | قیمت ویزای تونس

ارائه رزرو روی سربرگ هتل ها جهت ارائه به سفارت

ارائه واچر رسمی هتل جهت سفارت | واچر هتل برای سفارت

رزرو هتل در سراسر دنیا | رزرو هتل در سراسر جهان

بلیط هواپیما به ایتالیا ITALY

بلیط هواپیما به سوئد SWEDEN

بلیط هواپیما به ترکیه TURKEY

بلیط هواپیما به آلمان GERMANY

بلیط فرانسه FRANCE | نرخ بلیط فرانسه

برگزاری سمینار و کنفرانس

تور ویژه دانشجوئی

تور ویژه مدارس

ویزای فوری نخجوان

بلیط سبزوار | پرواز سبزوار | نرخ پرواز سبزوار

تورهای ویژه بازنشستگان

بلیط بجنورد | پرواز بجنورد | نرخ پرواز بیرجند

بلیط گرگان | پرواز گرگان | نرخ پرواز گرگان

بلیط تبریز | پرواز تبریز | نرخ پرواز تبریز

بلیط رامسر | پرواز رامسر | نرخ پرواز رامسر

بلیط ایلام | پرواز ایلام | نرخ پرواز ایلام

بلیط لار | پرواز لار | نرخ پرواز لار

بلیط خرم آباد | پرواز خرم آباد | نرخ پرواز خرم آباد

بلیط خوی | پرواز خوی | نرخ پرواز خوی

بلیط ارومیه | پرواز ارومیه | نرخ پرواز ارومیه

بلیط اردبیل | پرواز اردبیل | نرخ پرواز اردبیل

بلیط ساری | پرواز ساری | نرخ پرواز ساری

بلیط رشت | پرواز رشت | نرخ پرواز رشت

بلیط بندرلنگه | پرواز بندرلنگه | نرخ پرواز بندرلنگه

بلیط بندرعباس | پرواز بندرعباس | نرخ پرواز بندرعباس

بلیط یزد | پرواز یزد| نرخ پرواز یزد

بلیط کرمانشاه | پرواز کرمانشاه | نرخ پرواز کرمانشاه

بلیط آبادان | پرواز آبادان| نرخ پرواز آبادان

بلیط زاهدان | پرواز زاهدان| نرخ پرواز زاهدان

بلیط اصفهان | پرواز اصفهان | نرخ پرواز اصفهان

بلیط قشم | پرواز قشم | نرخ پرواز قشم

ویزای ویتنام | قیمت ویزای ویتنام

بلیط قشم ایر QHESHM AIR | بلیط داخلی

بلیط تابان TABAN | بلیط داخلی تابان

بلیط نفت NAFT | بلیط داخلی

بلیط هواپیما تهران هامبورگ

پرواز اطلس جت ATLAS JET

نماینده رسمی کویت ایرویز KUWAIT AIRWAYS

بلیط آتا ATA | بلیط داخلی | قیمت بلیط داخلی

بلیط کاسپین CASPIAN | فروش بلیط کاسپین

بلیط زاگرس ZAGROS | فروش بلیط داخلی

بلیط هواپیما تهران آمستردام

پرواز پگاسوس PEGASUS

بلیط هواپیما به بروکسل BRUSSELS

بلیط هواپیما به ژنو GENEVA

بلیط هواپیما به فرانکفورت FRANKFURT

بلیط هواپیما به هیوستون HOUSTON

بلیط هواپیما به بوستون BOSTON

بلیط هواپیما به شیکاگو CHICAGO

بلیط هواپیما به نیویورک NEW YORK

بلیط هواپیما به سانفرانسیسکو SANFRANCISCO

بلیط هواپیما به تورونتو TORONTO

بلیط هواپیما تهران توکیو TOKYO

بلیط هواپیما به لس آنجلس LOS ANGELES

بلیط هواپیما تهران دمشق تهران

بلیط هواپیما تهران جده تهران

بلیط هواپیما تهران کویت تهران

بلیط هواپیما تهران ابوظبی تهران

بلیط هواپیما تهران دبی تهران

بلیط هواپیما تهران کراچی تهران

بلیط هواپیما تهران بمبئی تهران

بلیط هواپیما تهران دهلی تهران

بلیط هواپیما تهران کوالالامپور تهران

ویزای گرجستان | اخذ ویزای گرجستان

بلیط هواپیما تهران پرت تهران

بلیط هواپیما تهران ملبورن تهران

بلیط هواپیما تهران سیدنی تهران

بلیط هواپیما تهران پکن تهران

بلیط هواپیما تهران جاکارتا تهران

بلیط هواپیما تهران ژوهانسبورگ تهران

بلیط هواپیما تهران لیسبون تهران

بلیط هواپیما به لندن LONDON

بلیط هواپیما تهران استکهلم تهران

بلیط هواپیما تهران مسکو تهران

بلیط هواپیما تهران بارسلون تهران

پرواز ايرارشيا AIR ASIA

بلیط هواپیما تهران پراگ تهران

بلیط هواپیما تهران دوسلدورف تهران

بلیط هواپیما تهران لندن تهران

بلیط هواپیما تهران منچستر تهران

بلیط هواپیما تهران مادرید تهران

بلیط هواپیما تهران فرانکفورت تهران

ویزای برزیل | اخذ ویزای برزیل

بلیط هواپیما تهران برلین تهران

بلیط هواپیما تهران آمستردام تهران

بلیط هواپیما تهران وین تهران

بلیط هواپیما تهران میلان تهران

بلیط هواپیما تهران بوداپست تهران

بلیط هواپیما تهران رم تهران

بلیط هواپیما تهران پاریس تهران

بلیط هواپیما تهران کاراکاس تهران

بلیط هواپیما تهران ونکوور تهران

بلیط هواپیما تهران اوتاوا تهران

بلیط هواپیما تهران مونترال تهران

بلیط هواپیما تهران تورنتو تهران

بلیط هواپیما تهران سانفرانسیسکو تهران

بلیط هواپیما تهران نیویورک تهران

بلیط هواپیما تهران شیکاگو تهران

بلیط هواپیما تهران واشنگتن تهران

بلیط هواپیمابه آذربایجان | پرواز باکو

تور آذربایجان | تور باکو گرند هتل

تور آذربایجان | تور باکو هتل حیات ریجنسی

تور باکو هتل 5 ستاره هیلتون

تور آذربایجان هتل *5 جمیرابیچ

تور آذربایجان هتل گنجعلی پالاس

تور آذربایجان هتل آف Af Hotel

تور آلمان | تورهای اروپا

تور ونیز و وین | تورهای اروپا هتلهای 5 ستاره

تور میلان و بارسلون | تورهای نوروزی اروپا

تور رم و پاریس | تورهای اروپا

تور آنتالیا 7 شب هتلهای 3 تا 5 ستاره

تور ترکیه | تور استانبول هتلهای 4 ستاره

تور استانبول | هتل های 5 ستاره استانبول

تور نوروزی استانبول هتل گلدن هیل

تور ترکیه | تور استانبول 4 شب و 5 روز | پرواز ایران ایر

تور آنتالیا هتل تایتانیک 5 ستاره

تور آنتالیا 94 | پرواز ایران ایر

تور نوروزی آنتالیا هتلهای 4 ستاره

تور نوروزی پنانگ | هتل های ارزان قیمت

تور کوالالامپور پنانگ هتلهای 4 ستاره

تور کوالالامپور سنگاپور هتلهای 5 ستاره

تور مالزی | تور کوالا 7 شب هتل دپالما DEPALMA

تور بانکوک هتل های ارزان قیمت

تور تایلند | تور بانکوک 7 شب زمستان94

تور بانکوک و پوکت | هتل های 3 تا 5 ستاره

تور بانکوک پوکت پرواز ماهان

تور بانکوک پاتایا هتل های 5 ستاره

تور بانکوک 4 شب پاتایا 3 شب | هتل های 3 ستاره

تور نوروزی تایلند پرواز ماهان

بلیط ایران ایر تور IRAN AIR TOUR | بلیط داخلی

بلیط داخلی آسمان ASEMAN | بلیط داخلی

بلیط ایران ایر IRAN AIR | بلیط داخلی

بلیط ماهان ایر MAHAN AIR | بلیط داخلی

بلیط هواپیما به آمریکا

بلیط هواپیما به اروپا

بلیط هواپیما به کانادا | تورنتو-ونکوور-مونترال

بلیط هواپیما به استرالیا | سیدنی-ملبورن-پرت

بلیط هواپیما به چین | پکن-شانگهای-گوانجو

بلیط هواپیما تهران-بانکوک

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما | خرید اینترنتی پروازهای خارجی

بلیط گلف ایر GULF AIR | پرواز گلف ایر

بلیط ایرفلوتAEROFLOT | پرواز ایرفلوت

بلیط اتریشی AUSTRIAN | پرواز اتریشی

بلیط داخلی| کیش ایرKISH AIR|آتا و کاسپین

بلیط بی ام آی BMI | پرواز بی ام آی

بلیط کی ال ام KLM | پرواز کی ال ام

بلیط آلیتالیا ALITALIA | پرواز آلیتالیا

رزرو هتلهای آنتالیا | رزرو هتل های خارجی

رزرو هتلهای بدروم | رزرو هتل های خارجی

رزرو هتلهای استانبول | رزرو هتل های خارجی

رزرو هتل های کوش آداسی | رزرو هتلهای خارجی

رزرو هتل های دبی | رزرو هتلهای امارات

تور شبهای سفید روسیه | تور روسیه

تور نوروزی دبی هتل 3 تا 5 ستاره

تور دبی هتل 2 ستاره حافظ HAFEZ

تور دبی 94 | هتل های 4 ستاره دبی

تور گرجستان | هتل های 3 ستاره گرجستان

تور گرجستان پرواز آتا | نوروز 96

تور های داخلی | تور داخلی ویژه

تور مصر | تور ویژه مصر Egypt

تور زمینی آذربایجان هتل FAIRMONT

تور نوروزی باکو هتل امپایر Empire

تورهای نمایشگاهی

تور آذربایجان هتل 5 ستاره کرون

تور نوروزی آذربایجان | تور زمینی باکو

تور باکو 3 شب و 4 روز | هتل های 4 ستاره

تور آذربایجان | تور زمینی آذربایجان نرخ ویژه

تور کوالالامپور پنانگ هتل های 5 ستاره

تور 4 شب کوالالامپور و 3 شب سنگاپور | پرواز ایران ایر

تور کوالالامپور هتل های 5 ستاره

تور مالزی | تور کوالالامپور هتل های 4 ستاره

تور امارات 95| تور امارات ارزان قيمت

تورهای آفريقا | تور نوروزی آفريقا نرخ ويژه

اخذ بليط و ويزا | بليط و ويزا

تورهای يكروزه | تور يكروزه | ارزان قيمت

تور استانبول 95 | تور زمينی استانبول | ارزان قیمت

تور زمينی آنتاليا

فروش بلیط پروازهای داخلی کشورهای دنیا

ويزای کوبا | ويزای توريستی کوبا

ويزای عراق | اخذ ویزای عراق

ويزای فيليپين | ويزای توريستی فيليپين

ويزای كره جنوبی | ويزای توريستی كره جنوبی

کلید دریافت پکیج را جهت رویت قیمت ویزاها کلیک کنید.

ویزای لبنان | ویزای توریستی لبنان

ويزای عادی دبی | ويزای دبی

ويزا یکساله چين | ويزای مولتی پل

ويزای شش ماهه چين | تجاری مولتی پل

ويزای سه ماهه چين | ویزای تجاری دبل

ويزای تجاری چين | يكماهه نيمه فوری

ويزای فوری چين | يكماهه توريستی | انفرادی

ويزای چين | يكماهه توريستی انفرادی عادی

ويزای فوری توریستی چين | ویزای یکماهه چین

ويزای یکساله روسيه | ويزای مولتی پل

ویزا روسیه | ویزا سه ماهه تجاری | دبل فوری

ویزای سه ماهه روسیه | تجاری دبل

ویزای یکماهه تجاری فوری روسیه

ویزای تجاری روسیه | یکماهه عادی روسیه

ویزای فوری توریستی روسیه | ویزای روسیه

ویزای ترانزیت آذربایجان | ویزای آذربایجان

بلیط قطار | رزرو اینترنتی بلیط قطار

رزرو اینترنتی هتلهای داخلی

بلیط عسلویه | پرواز عسلویه | نرخ پرواز عسلویه

بلیط اهواز | پرواز اهواز | نرخ پرواز اهواز

رزرو اینترنتی بلیط داخلی | خرید اینترنتی بلیط چارتری

بلیط کیش | پرواز کیش | نرخ پرواز کیش

بلیط مشهد | پرواز مشهد | نرخ پرواز مشهد

بلیط الاتحاد ETIHAD | پرواز الاتحاد

پرواز ایرچاینا AIR CHINA | بلیط CZ

بلیط لوفتانزا Lufthansa | پرواز لوفتانزا

بلیط ماهان MAHAN | پرواز ماهان

بلیط های ارزان قیمت خارجی

بلیط تاجیک ایر TAJIK AIR| پرواز تاجیک ایر

بلیط ایران ایر IRAN AIR | پرواز ایران ایر

بلیط قطری QATAR | پرواز قطری

بلیط ترکیش Turkish| پرواز ترکیش

بلیط امارات Emirates | پرواز امارات

تور شیراز 95 | تور شیراز ارزان قیمت

تور اصفهان | قیمت تور اصفهان | تور اصفهان نوروز 96

تور قشم | تور زمینی و هوایی قشم | تور هوایی و زمینی قشم نوروز 96

تور مشهد | تور هوایی مشهد | تور هوایی مشهد نوروز 96

تور مشهد 95 | تور زمینی مشهد با قطار و اتوبوس | ارزان قیمت

تورهای ارزان قیمت | ارزانترین تورهای موجود

تور کربلا | تور کربلا هوایی و زمینی

بیمه آکسا | بيمه های مسافرتی

وقت سفارت در دبی | آنکارا | قبرس

رزرو اینترنتی تور | خرید اینترنتی تور

تور های دقیقه 90 | تورهای لحظه آخری

تور های نوروزی | تورهای ویژه نوروز 96

تور لبنان | قیمت تور لبنان

تور قونیه | تور بزرگداشت مولانا

تور اربیل عراق زمستان 93 | تور اربیل قیمت

تور بلاروس | تور مینسک

تور ازبکستان | تور تاشکند

تور قبرس | تور لیماسول | ارزان قیمت

تور قبرس | تور آیاناپا | قیمت تور قبرس

تور قبرس | تور لارناکا 95

تور نوروزی تایلند | تور پاتایا و پوکت

تور تایلند | تور بانکوک و پوکت | ارزان قیمت

ویزای تجاری مسکو | ویزای مسکو

ویزای توریستی مسکو | ویزای مسکو

ویزای یکساله باکو | ویزای یکساله آذربایجان

امتحان آیلتس IELTS و تافلTOEFL

ویزای فوری باکو | ویزای فوری یکروزه باکو

ویزای ایران | اخذ ویزای ایران

ویزای شینگن | ویزا شنگن | جهت تورهای گروهی اروپا

ویزای قرقیزستان | ویزای عادی قرقیزستان

ویزای فوری قزاقستان | ویزای قزاقستان

ویزای تاجیکستان | ویزای عادی تاجیکستان | ارزان قیمت

ویزای فوری هندوستان | ویزای هندوستان

ویزای امارات | ویزای فوری امارات | ویزای عادی امارات

ویزای فوری دبی | ویزای دبی

ویزای چین | ویزای توریستی و گروهی

ویزای تجاری روسیه | مسکو

ویزای آذربایجان | ارزان قیمت

ویزای آذربایجان | سه ماهه | دو بار تردد

ویزای سه ماهه آذربایجان | یکبار تردد | دو بار تردد