seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی آذین گشت

آژانس هواپیمایی طاها گشت

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی گشت گل یاس

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

خدمات مسافرتی گشت آفرینان مسیر آسمان - گاما تراول

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هما الیت آیریا

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

خدمات مسافرت هوایی صادقیه همراه

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی فرنام گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

ساحل گشت

تور مصر بهار 94 | هتل 5 ستاره کروز

تور مصر بهار 94 | هتل 5 ستاره کروز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

گروه کیا تراول با همکاری آژانس سفر نامه مجری مستقیم

تور های مصر

تور مصر بهار 94 ویژه هتل کروز , تور هتل کروز مصر بهار 94

تور مصر در بهار 94, مصر بهار 94, مصر 94, تور ارزان مصر, هزینه تور مصر

کیا تراول مجری تور مصر , تور مصر اهرام ثلاثه می باشد.

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

88694090

88690184

88690185

توضیحات:

تور مصر بهار 94

تور ویژه مصر

* جهت ثبت نام ارسال 100% مبلغ تور الزامی است.

* نرخ کودکان زیر 2 سال 400$.

* پرواز چارتر و هتل گارانتی می باشد و در صورت کنسلی سوخت کامل میگردد.

* بیمه مفری برای مسافرین بالای 60 سال اجباری و مبلغ 000/95 تومان می باشد.

* ضوابط قراردادی این آژانس مطابق با ضوابط سازمان گردشگری می باشد. مسئولیت هرگونه ممنوعیت خروج و همچنین کنترل گذرنامه به عهده درخواست کننده و مسافر می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا :

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار ، کپی شناسنامه ، 4 قطعه عکس رنگی و مدت زمان برای اخذ و یزا 15 روز کاری

****************************

تور نوروزی مصر در سال 94 بازدید از اهرام ثلاثه

تور مصر بازدید از مجسمه ابول هول اهرام ثلاقه

****************************

__________________________________________________

درباره مصر:

مصر کشوری با اکثریت مسلمانان سنی است که اسلام دین رسمی آن است. درصد گروندگان به ادیان مختلف در مصر، مساله ای مورد اختلاف است، چرا که منابع مختلف، اعداد مختلفی ارائه می کنند. حدود 90% به عنوان مسلمان شناخته می شوند. تعداد قابل توجهی از مسلمانان مصری، از فرقه های بومی صوفی نیز پیروی می کنند و اقلیتی شیعه هم وجود دارد. اسلام نقشی محوری در زندگی اغلب مسلمانان مصری بازی می کند. اذان (دعوت به نماز در اسلام)، پنج بار در رورز شنیده می شود و اثر غیر رسمی آن تنظیم سرعت همه چیز از تجارت گرفته تا رسانه ها و تفریحات است. قاهراه به دلیل مناره های متعدد آن معروف است و کاملا منصفانه «شهر 1000 مناره» لقب گرفته است. قاهره درعین حال، تعداد قابل توجهی برج کلیسا هم دارد.

طبق قانون اساسی فعلی مصر، هر قانون جدید باید حداقل به طور ضمنی با قوانین اسلامی همخوانی داشته باشد؛ با این حال، قانون اساسی احزاب سیاسی با مرام دینی را ممنوع اعلام کرده است.

مسیحیت

مقالات اصلی: مسیحیت در مصر، قبط ها، کلیسای ارتدکس قبطی اسکندریه، و آزار قبط ها

یک اقلیت قابل توجه مسیحی در مصر وجود دارد که بین 3 تا 4 درصد جمعیت را تشکیل می دهند. بیش از 90 درصد مسیحیان مصری به کلیسای بومی ارتدکس قبطی اسکندریه تعلق دارند که یک کلیسای اصیل ارتدکس است. دیگر مصریان بومی به کلیسای کاتولیک قبطی، کلیسای انجیلی مصر، و مذاهب مختلف دیگر پروتستان تعلق دارند. جوامع غیر بومی مسیحی، بیشتر در مناطق شهری قاهره و اسکندریه یافت می شوند.

میلیون ها نفر از مصریان به عنوان اعضای کلیسای ارتدکس قبطی اسکندریه، از مذهب مسیح پیروی می کنند.

بنابه گفته سفیر اکبر احمد و اسقف برایسون چین، قبط های مسیحی تحت فشار و محاصره شدید هستند و اغلب در هراس از دست دادن زندگی خود می زیند و «دختران مسیحی توسط گروه های مخفی مسلمان دزدیده می شوند و به ازدواج اسلامی فریفته می شوند، در حالی که دولت جای دیگری را نگاه می کند». آنها در معرض تبعیض و به حاشیه گذاشته شدن در بسیاری سطوح هستند. از نظر آزادی دینی، انجمن پو برای زندگی دینی و عمومی، مصر را به عنوان پنجمین کشور نامطلوب جهان پس از عربستان سعودی، ایران، ازبکستان، و چین قرار می دهد. به علاوه، مصر در بین 12 کشور جهان از نظر خشونت دینی علیه اقلیت های دینی و نیز از نظر خصومت های اجتماعی علیه مسیحیان قرار می گیرد. علاوه بر این، کمیسیون ایالات متحد برای آزادی دینی بین المللی، مصر را به دلیل ماهیت و حجم نقض آزادی مذهبی انجام شده یا تحمل شده توسط حکومت، در لیست کشورهایی قرار داده است که نیازمند مشاهده دقیق هستند.

مسیحیان قبطی به صورت حداقلی در نیروهای انتظامی، دفاتر امنینی عمومی و دولتی به کار گماشته می شوند و بر پایه دین شان در نیروی کار تحت تبعیض واقع می شوند. جامعه قبطی، به همراه چندین فعال حقوق بشر و روشنفکر، بر این عقیده اند که تعداد مسیحیانی که مناصب دولتی را بر عهده دارند، با تعداد قبط ها در مصر متناسب نیست. آنها همچنین قربانی قوانین مذهبی تبعیض آمیز، قضات ضد مسیحی و پلیس دولتی ضد مسیحی نیز هستند. قوانین ضد مسیحی، شامل قوانین حاکم بر تعمیر کلیساهای قدیمی و ساخت کلیساهای جدید هستند که معمولا کارهای غیر ممکنی هستند، چرا که برای ساخت کلیسای جدید، اجازه ریاست جمهور و برای بازسازی حتی یک دستشویی در یک کلیسای موجود، اجازه فرماندار لازم است. قضات ضد مسیحی تمایل دارند که از پشت میز قانون صادر کنند. یک مثال عبارت است از خودداری دادگاه مصر از صدور اوراق هویت جدید برای مسلمانانی که به مسیحیت گرویده اند، به نحوی که نشانگر مذهب جدیدشان باشد. از طرف دیگر، گرویدن به اسلام حتی نیازمند رفتن به دادگاه نیست. قطب ها از فرصت های برابر در استخدام و ترفیع برخوردار نیستند. تعداد بسیار کمی به مناصب کلیدی حکومتی گمارده شده اند و احزاب سیاسی تقریبا هیچ وقت نامزدهای قبط را برای کرسی های مجلس در نظر نمی گیرند. به علاوه، ثبت نام قبط ها در آموزشگاه های پلیس و مدارس نظامی به شدت محدود است. به همین طریق، قبط های خیلی کمی به عنوان آموزگار مدارس یا اساتید دانشگاه پذیرفته می شوند.

باز هم بیشتر، قبط ها معمولا دریافت کننده جرایم کینه ای ضد مسیحی هستند که تعداد آنها از دهه 1970 افزایش یافته است. از زمانی که مبارک در 1981 قدرت را به دست گرفت، بیش از 1500 حمله خشونت بار بر علیه قبط ها صورت گرفت و هزاران مسیحی کشته و زخمی شدند. حملات وحشیانه ضد مسیحی در مصر علیا در دهه 1990، هزاران قبط را وادار کرد که به شهرهای بزرگتر در مصر بگریزند یا مهاجرت کنند؛ شکل ناشناخته ای از پاکسازی قومی. 10 سال گذشته شاهد افزایش شدیدی در مقیاس جرایم کینه ای ضد مسیحی بود، از جمله چندین قتل عام مثل قتل عام کوشه در 2001، قتل عام نگ حمادی در 2010، و بمب گذاری اسکندریه در 2011. قبط ها همچنین از اینکه حکومت مصر و سیستم قضایی مصر، کار اندکی برای مجازات حملات علیه جامعه قبطی انجام می دهند، از تعقیب جانیان عاجزند و در نتیجه به آزار بیشتر قبط ها دامن می زنند، شکایت دارند. برای مثال، تمام جنایت کارهای مسئول کشتار 21 قبط در کوشه در 2001، که بیشتر آنها زنان و کودکان بودند، به دستور دادگاه آزاد شدند. در همان زمان، چنانکه روزنامه مستقل مصری المصر الیوم شرح می دهد، «(رییس جمهور حسنی) مبارک از پاپ قبطی خواست که به زبان بازی های مذهبی پایان دهد».

اقلیت های دینی

چشم انداز مذهبی مصر با تاریخچه ای از افراط گرایی مذهبی، از جمله حکم دادگاه عالی اداری مصر در 2006 که تمایز قانونی واضحی بین «ادیان پذیرفته شده» (یعنی اسلام، مسیحیت و یهودی) و تمام اعتقادات مذهبی دیگر ایجاد کرد، خدشه دار شده است. این حکم به طور موثر عمل به همه مذاهب غیر از سه مذهب بزرگ ابراهیمی، ممنوع و غیر قانونی می کند. این حکم، جوامع دینی پذیرفته نشده را وادار کرد که یا گواهی دروغ بدهند و یا از کارت شناسایی مصری محروم شوند (به مشاجره بر سر کارت شناسایی مصری رجوع کنید)، تا اینکه یک دادگاه قاهره در 2008 حکم داد که اقلیت های دینی پذیرفته نشده می توانند تا زمانی که دینشان را در ورقه های دادگاه قید نکنند، گواهی تولد و اوراق هویت دریافت کنند.

همینطور یک جمعیت کوچک، ولی از نظر تاریخی مهم غیر مهاجر بهایی 2000 نفره، که از عمل به آیین بهایی باز داشته شده اند. همینطور یک جامعه کوچکتر 200 نفری یهودی هم وجود دارد و نیز تعداد کمی مصری که غیر مذهبی دانسته می شوند.

فرهنگ

کتابخانه اسکندریه (Bibliotheca Alexandrina)، یادبودی برای کتابخانه باستانی اسکندریه در دومین شهر بزرگ کشور است.

فرهنگ مصری، شش هزار سال تاریخ ثبت شده دارد. مصر باستان جزو اولین تمدن ها بود و برای هزاره ها، مصر، فرهنگی به شدت پیچیده و پایدار را حفظ کرد که فرهنگ های بعدی در اروپا، خاورمیانه و دیگر کشورهای آفریقا را تحت تاثیر قرار داد. پس از دوره فرعون ها، مصر خود تحت نفوذ فرهنگ یونانی، مسیحی و اسلامی قرار گرفت. امروزه، بسیاری جنبه های فرهنگ کهن مصر در تعامل با عناصر جدید وجود دارند، از جمله اثر فرهنگ مدرن غربی، که خود ریشه در مصر باستان دارد.

قاهره، پایتخت مصر، بزرگترین شهر آفریقاست و قرن ها به عنوان مرکز آموزش، فرهنگ و بازرگانی مطرح بوده است. مصر بیشترین تعداد دریافت کنندگان جایزه نوبل را در آفریقا و جهان عرب دارد. بعضی سیاست مداران مصری، اداره کننده سازمان های بین المللی بزرگ مثل پطرس غالی در سازمان ملل و محمد البرادعی در سازمان بین المللی انرژی اتمی، بوده اند.

مصر، یک جریان ساز فرهنگی پذیرفته شده جهان عرب زبان است و فرهنگ معاصر عرب، به شدت تحت تاثیر ادبیات، موسیقی، فیلم و تلویزیون مصر قرار می گیرد. مصر در دهه های 1950 و 1960، نقش یک رهبر محلی را به عهده گرفت که به موقعیت فرهنگ مصری در جهان عرب، استحکام بیشتری بخشید.

هویت

رنسانس مصر بین 1919 تا 1928، محمود مختار، دانشگاه قاهره

دره نیل، خانه یکی از قدیمی ترین فرهنگ های جهان بوده است که سه هزار سال تاریخ پیوسته را در خود دارد. وقتی که مصر، پس از 343 پیش از میلاد تحت یک سری تصرفات خارجی قرار گرفت، هرکدان از آنها نشانی نازدودنی بر چشم اندار فرهنگی کشور به جا گذاشتند. هویت مصری در طول این دوره طولانی اشغال تکامل یافت تا عملا دو دین جدید، یعنی اسلام و مسیحیت و یک زبان جدید، و بازمانده آن عربی مصری را، بپذیرد.

پس از دوهزار سال اشغال، سه ایئولوژی برای جلب توجه مصریان تازه استقلال یافته رقابت می کردند: نظریه قومی-سرزمینی ناسیونالیسم مصری، نظریه سکولار ناسیونالیسم عرب یا پان عربیسم، و اسلام گرایی. ناسیونالیسم مصری به چندین دهه قبل از مشابه های عرب خود بر می گردد، ریشه هایی در قرن نوزدهم دارد و وجه غالب نظرات فعالان و روشنفکران ضد استعماری مصری تا اوایل قرن بیستم بوده است. ناسیونالیسم عرب تحت حکومت ناصر به اوج خود رسید، ولی تحت حکومت سادات افول کرد؛ در عین حال، ایدئولوژی که توسط اسلام گراها، مثلا اخوان المسلمین نمایندگی می شد، در بخش های کوچکی از طبقه متوسط به پایین جامعه مصر وجود دارد.

کار محقق اوایل قرن نوزدهم، رفاعه التهتاوی، منجر به رنسانس مصر شد، که مشخص کننده تغییر از مصر قرون وسطی به مصر مدرن ابتدایی است. کار او علاقه به مصر باستان را دوباره ایجاد کرد و جامعه مصر را در معرض اصول روشنگری قرار داد. تهتاوی به همراه مصلح آموزشی، علی مبارک، یک مدرسه مصرشناسی بومی بنیان گذاری کرد که برای الگوگیری به دانشمندان قرون وسطی مصری مثلا سویوتی و مقریزی، که خود تاریخ، زبان و آثار باستانی مصر را مطالعه کرده بودند، نظر داشت.

رنسانس مصر در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم از طریق آثار افرادی مثل محمد عبده، احمد لطفی السید، محمد لطفی گوماه، توفیق الحکیم، لویی آواد، قاسم امین، سلامه موسی، طه حسین و محمود مختار، به اوج خود رسید. آنها مسیری آزادیخواهانه برای مصر ترسیم کردند که با تعهد به آزادی فردی، سکولاریسم و ایمان به دانش برای پیشرفت، بیان می شد.

هنر و معماری

نقاشی مربوط به سلسله هجدهم، از مقبره فرماندار تبسی «راموسه» در دیرالمدینه

مصری ها یکی از اولین تمدن های بزرگ بودند که عناصر طراحی را در هنر و معماری خود کدگذاری کردند. نقاشی های دیواری که در خدمت فراعنه کشیده می شدند، از یک مجموعه سفت وسخت قواعد تصویری و معانی پیروی می کردند. تمدن مصر، به دلیل اهرام، معابد و مقبره های یادمانی عظیم خود معروف است. مثال های معروف عبارتند از اهرام «دیوسر»، که توسط معمار و مهندس باستانی «ایمهوتِپ» طراحی شده، ابوالهول و معبد ابوسیمبِل. هنر مدرن و معاصر مصری، می تواند به اندازه هر کاری در صحنه هنر جهانی گونه گونی داشته باشد، از معماری بومی گرای حسن فتحی و رامسس ویسا واسف گرفته تا مجسمه های معروف محمود مختار و نمادنگاری قبطی متمایز ایساک فانوس.

تالار اپرای قاهره، مهمترین مرکز هنری در پایتخت مصر است. صنعت رسانه ها و هنرهای مصر از اواخر قرن نوزدهم شکوفا شده است، و امروزه بیش از سی کانال ماهواره ای دارد و بیش از صد فیلم در سال تولید می کند. قاهره، از دیرباز به عنوان «هالیوود خاورمیانه» مشهور بوده است؛ فستیوال فیلم سالانه آن، فستیوال بین المللی فیلم قاهره، توسط فدراسیون بین المللی تولیدکنندگان فیلم، به عنوان یکی از 11 فستیوال با درجه برتر جهانی معرفی شده است. برای تقویت بیشتر صنعت رسانه ای، به ویژه با رقابت شدید از طرف دولتهای عرب خلیج فارس و لبنان، یک شهر رسانه ای بزرگ ساخته شده است. برخی بازیگران مصری، مثل عمر شریف، شهرت جهانی به دست آورده اند.

ادبیات

ادبیات، یک عنصر فرهنگی مهم در زندگی مصر است. نویسندگان و شاعران مصری، از اولین کسانی بودند که اشکال مدرن ادبیات عرب را آزمودند و فرم هایی که آنها ایجاد کردند، به طور گسترده در تمام خاورمیانه تقلید شد. اولین رمان مدرن مصری، زینب، نوشته محمود حسین هیکل، در 1913 به زبان [عربی] مصری منتشر شد. نویسنده مصری، نجیب محفوظ، اولین نویسنده عرب زبان بود که جایزه نوبل ادبیات را برد. نویندگان زن مصری شامل نوال السعداوی، که به خاطر فعالیت های فمینیستی اش معروف است و الیفه رفاعه که او هم در مورد زنان و رسوم می نویسد، هستند.

شعر گویی به زبان مادری، که با کارهای احمد فواد نِجم (فَگومی)، صلاح جحین و عبدالرحمان العبنودی شناخته می شود، احتمالا محبوب ترین گونه ادبی بین مصری ها است. به باور آنها، قایق هایی توسط اموات برای همراهی خورشید در اطراف جهان به کار می رفت، و به بهشت به عنوان «آبهای بالایی» اشاره می شد. در اسطوره شناسی مصری، هرشب، خدای افعی شکل، آدوفیس به «قایق خورشید» که هر روز آفتاب را (و در نتیجه نظم را) به پادشاهی می آورد، حمله می کرد. به این قایق، «قایق کرورها» گفته می شود چرا که تمام خدایان و ارواح مردگان آمرزیده شده، ممکن بود زمانی برای دفاع یا به راه انداختن آن لازم باشند.

موسیقی

موسیقی مصری، ترکیبی غنی از عناصر بومی، مدیترانه ای، آفریقایی و غربی است. در عهد باستان، مصریان چنگ و فلوت می نواختند، و نیز دو ساز اصیل: نی و عود. موسیقی ضربی و آوازی نیز، از آن زمان بخش مهمی از سنت محلی موسیقیایی شده است. موسیقی معاصر مصری، با کارهای خلاقانه افرادی مثل عبدو الحمولی، الماز و محمود عثمان آغاز شد، که کارهای بعدی غول های موسیقی مصر مانند سعید درویش، ام کلثوم، محمد عبدالوهاب و عبدالحلیم حافظ را تحت تاثیر قرار دادند. از دهه 1970 به بعد، موسیقی پاپ مصری بیشتر در فرهنگ مصر اهمیت یافته است، در حالی که موسیقی سنتی مصر، همچنان در عروسی ها و دیگر مناسبت ها نواخته می شود. برخی از مطرح ترین خواننده های معاصر پاپ مصری عبارتند از عمرو دیاب و محمد منیر.

زبان مردم مصر

زبان رسمی در مصر عربی می باشد ولی در مناطق توریستی برخی زبان انگلیسی را می دانند.

 

نام تور برنامه ریزی شده :

تور مصر بهار 95 | هتل 5 ستاره کروز

نوع تور :

ساحل

:

هنر و فرهنگ

:

شهر و خرید

مدت اقامت :

بازدیدکنندگان عزیز اجرا ندارد

تاریخ اعتبار :

......

روزهای رفت :

دوشنبه

:

سه شنبه

:

چهارشنبه

:

پنجشنبه

:

جمعه

:

شنبه

:

یکشنبه

روزهای برگشت :

دوشنبه

:

سه شنبه

:

چهارشنبه

:

پنجشنبه

:

جمعه

:

شنبه

:

یکشنبه

خدمات :

صبحانه

:

بیمه مسافرتی

:

گرفتن ویزا

:

راهنمای محلی

:

راهنما فرودگاه

:

گشت تاریخی

:

گشت خرید

:

گشت شهری

:

ترانسفر فرودگاهی

نوع پرواز :

برنامه ریزی شده

کلاس پرواز :

کلاس اقتصادی (پریمیوم)

نوع بلیط :

بلیط رفت و برگشت

مناسب برای :

متخصصان

هزینه :

متوسط

محل اقامت :

هتل

حمل و نقل :

هواپیما

سطح سختی :

متوسط

عکس کوچک 1 :

files\8445\Products\65183-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8445\Products\65183-SmallPic.jpg

برنامه سفر :

تور مصر اجرا نمیگردد...تور مصر اجرا نمیگردد.

عکس کوچک 3 :

files\8445\Products\65183-SmallPic.jpg

توضیحات تور :

تور مصر اجرا نمیگردد.

شروع قیمت ها از :

0000000000ریال

 

آدرس

نشاني :

سعادت آباد علامه جنوبی بین خیابان های 24 و 26 ام

تلفن :

88983021 21 0098 -09190836650 -09190091946 -

فكس :

ايميل :

سايت :

www.kiatravelco.com -

 

اخذ ویزای توریستی هند

تور هندوستان با پرواز ماهان | تور دهلی آگرا جیپور قیمت

تور ترکیبی | قبرس جنوبی | لارناکا | لیماسول | نیکوزیا

تور چین زمستان 93 | تور چین پرواز ایران ایر

تور بانکوک پاتایا زمستان 93

تور دبی | زمستان | دی | بهمن | اسفند | 93

اخذ ویزای دبی | ویزای دبی قیمت

تور استانبول | زمستان | دی | بهمن | اسفند |93

تور کوش آداسی | پرواز | ترک | ایرانی

تور آنتالیا پرواز اطلس جت

تور ارمنستان بهار 94 | تور های بهاری ارمنستان

تور چین | تابستان 94 | تور پکن شانگهای | قیمت

تور بانکوک هتل 5 ستاره | تور بانکوک ارزان قیمت

تور مالزی نوروز 94 | تور کوالالامپور نوروز 94 | 1394

تور دبی | پرواز ماهان

تور دبی نوروز 94 | تور دبی هتل 5 ستاره

تور امارات بهار 94 | تور دبی نوروز 94

تور برزیل نوروز 94

تور استرالیا نوروز 94

تور مجارستان, تور اتریش, تور چک

تور مجارستان ویژه نوروز 94

تور اتریش نوروز 94, تور وین نوروز 94

تور استانبول | 3 شب | 4 شب | 5 شب | 6 شب | 7 شب

تور استانبول | هتل 4 ستاره

تور ترکیه تابستان 94 | تور آنتالیا تابستان 94

تور آنتالیا بهار 94 | آفر ارزان آنتالیا پرواز ایرانی

تور کیش | تابستان 94 | هتل | 4 ستاره | 5 ستاره

تور کیش بهار 94 | قیمت هتل های کیش

تور ارزان کیش | تور کیش هتل شایگان

تور کیش هتل مارینا پارک

تور گرجستان نوروز 94 | تور ایروان پرواز آسمان

رزرواسیون هتل ارزان در هندوستان

تور هندوستان هتل 5 ستاره تاپ

تور هندوستان نوروز 94

تور هندوستان تابستان 94 | تور مثلث طلایی هند

تور دهلی گوا هتل پریمیر این

تور بمبئی گوا تابستان 93 | تور بمبئی گوا قیمت

تور دهلی آگرا گوا هتل 5 ستاره تاپ

تور گوا پاییز 93

تور ترکیبی هند هتل های 4 ستاره

تور هندوستان هتل های ارزان | رزرو هتل در هند

اخذ ویزای هندوستان | صدور ویزای فوری هند

بلیط هندوستان | صدور بلیط ماهان و ایران ایر

صدور ویزای هند | اخذ ویزای عادی هندوستان

تور دهلی آگرا جیپور تابستان 94

تور دهلی آگرا جیپور هتل 5 ستاره تاپ

تور ارزان قیمت هند

تور بمبئی گوا زمستان 93

تور دهلی گوا هتل 5 ستاره تاپ

تور گوا نوروز 94 | تور گوا هتل 5 ستاره

تور دهلی آگرا گوا تابستان 93

تور ترکیبی هند هتل 5 ستاره

تور بمبئی گوا پاییز 93

تور دهلی و گوا بهار 94

تور گوا تابستان 94 | سواحل زیبای اقیانوس هند

تور دهلی آگرا جیپور پرواز ماهان

تور هندوستان زمستان 93

تور دهلی آگرا جیپور پاییز 93 | تور هندوستان قیمت

صدور ویزا | ویزای آسیا اروپا آفریقا

خدمات اخذ ویزا | امور ویزای کلیه کشور ها

تور مصر تابستان 94 | پرواز ممفیس

تور مصر تابستان 94 | هتل های لوکس

تور مصر بهار 94 | هتل 5 ستاره کروز

تور آفریقای جنوبی با پرواز الاتحاد

تور آفریقای جنوبی تابستان 94 | هتل 4 ستاره

تور آفریقای جنوبی هتل 5 ستاره تاپ

تور روسیه | تابستان 94 | تور مسکو | شبهای سفید

تور روسیه | تابستان 94 | تور مسکو سنت پترزبورگ

تور روسیه | پرواز | ماهان | ایر فلوت

تور قبرس جنوبی نوروز 94 | پرواز ماهان

تور قبرس اروپایی نوروز 94 | تور لارناکا لیماسول پرواز ماهان

تور اتریش مجارستان تابستان 94

تور اروپا بهار 94 | تور اروپا هتل ارزان قیمت

تور ترکیبی اروپا 94 | تور وین پاریس رم پرواز ایران ایر

تور اطریش فرانسه ایتالیا

تور | اروپا | یونان | ایتالیا | فرانسه | اسپانیا | زمستان 93

تور یونان | تور ایتالیا | تور فرانسه | تابستان 94

تور اروپا | نوروز 94 | بهار 94 | تور | اسپانیا | ایتالیا | فرانسه

تور یونان | بهار 94 | تور آتن | نوروز 94 |

تور قبرس |جنوبی | اروپایی | پاییز 93 | زمستان 93

تور قبرس | هتل 4 ستاره | هتل 5 ستاره | ساحلی

تور قبرس جنوبی | تور قبرس اروپایی | بهار 94 | تابستان 94

رزرو هتل ارزان در ارمنستان

تور ارمنستان نوروز 94 | تورهای نوروزی ارمنستان

تور ارمنستان هتل سیلاچی | تور ایروان قیمت

تور چین | پکن | شانگهای | پاییز 93 | پرواز ایران ایر

تور چین | هتل 5 ستاره |هتل 4 ستاره

تور نمایشگاهی چین | گوانگجو |گوانگژو | گوانجو | پاییز 93

تور نمایشگاهی | چین | پاییز 93

تور پکن شانگهای پرواز ایران ایر

صدور بلیط چین | صدور بلیط گوانگجو

تور چین هتل های ارزان قیمت | رزرو هتل در چین

اخذ ویزای چین | صدور ویزای توریستی و تجاری

اخذ ویزای توریستی و تجاری چین

تور چین هتل شراتون | تور چین ارزان قیمت

تور پکن هتل رادیسون | تور پکن پرواز ایران ایر

تور ترکیبی چین

تور چین هتل 5 ستاره | تور پکن 7 شب

تور پکن و شانگهای نوروز 94

تور پکن شانگهای هتل 5 ستاره

تور پکن شانگهای تابستان 94 | پرواز ایران ایر

تور چین پرواز ایران ایر | تور پکن هتل 5 ستاره

تور چین نوروز 94 | تور پکن هتل ارزان قیمت

تور بانکوک پاتایا پوکت هتل 5 ستاره

تورهای ارزان تایلند | تور بانکوک پاتایا پوکت

تور پوکت سواحل اندامان هتل دوانگجیت

تور پوکت هتل 5 ستاره هیلتون

تور بانکوک پوکت هتل های 5 ستاره

تور بانکوک پوکت بهار 94

تور پاتایا پرواز ماهان | هتل های 5 ستاره پاتایا

تور پاتایا هتل آسیا پاتایا

تور پاتایا هتل رویال کلیف 5 ستاره

تور پاتایا بهار 94 | تور پاتایا هتل ارزان قیمت

تور پاتایا تابستان 94 | هتل سوان بیچ 3 ستاره

تور پاتایا نوروز 94 | تور پاتایا 7 شب

تور تایلند پاییز 93 | تور بانکوک پاتایا پاییز 93

تور بانکوک 2 شب | تور پاتایا 5 شب

تور بانکوک پاتایا هتل 5 ستاره

تور بانکوک پاتایا هتل 4 ستاره

تور بانکوک پاتایا نوروز 94 | پرواز ماهان

تور بانکوک پاتایا بهار 94 | هتل های 3 ستاره

تور بانکوک پاتایا تابستان 94 | پرواز ماهان

تور بانکوک هتل آسیا بانکوک 4 ستاره

تور تایلند بهار 94 | تور بانکوک 7 شب

تور تایلند | تابستان 94 | تور بانکوک |تور پاتایا | تور پوکت

تور تایلند پرواز ماهان

تور کوالالامپور پرواز ماهان

تور مالزی سنگاپور تابستان 94 | هتل 4 ستاره

تور مالزی سنگاپور هتل 5 ستاره

تور کوالالامپور پرواز ایران ایر

تور کوالالامپور هتل 4 ستاره

رزرو هتل در مالزی | رزرو هتل در کوالالامپور

تور کوالالامپور بالی ارزان قیمت

تور کوالالامپور بالی هتل 5 ستاره

تور کوالا بالی تابستان 94 | پرواز ایران ایر

تور ترکیبی کوالا بالی بهار 94 | پرواز ماهان

تور کوالالامپور پنانگ هتل 5 ستاره

تور کوالالامپور پنانگ هتل 4 ستاره

تور کوالا پنانگ بهار 94 | هتل ارزان قیمت

تور کوالا پنانگ تابستان 94 | پرواز ماهان

تور کوالالامپور لنکاوی هتل 5 ستاره

تور کوالا لنکاوی پرواز ایران ایر

تور کوالالامپور لنکاوی تابستان 94 | هتل 4 ستاره

تور کوالالامپور لنکاوی پرواز ماهان

تور مالزی هتل 5 ستاره سری پاسیفیک

تور مالزی بهار 94 | تور کوالالامپور بهار 94

تور مالزی کوالا 7 شب | تور مالزی قیمت

تور دبی | پرواز ایران ایر | پرواز امارات | قشم ایر

رزرواسیون هتل در دبی | رزرو هتل ارزان دبی

تور دبی هتل تاج پالاس

تور دبی هتل کرون پلازا 5 ستاره

تور دبی | تابستان 94 | هتل 4 ستاره | هتل 5 ستاره

تور دبی هتل مسکو 4 ستاره

تور جمهوری چک ویژه نوروز 94, تور پراگ نوروز 94

تور قبرس شمالی | نوروز 94 | بهار 94

رزرواسیون هتل در ترکیه | رزرو هتل ارزان ترکیه

رزرواسیون هتل در استانبول | رزرو هتل ارزان قیمت استانبول

تور کوش آداسی | پرواز قشم ایر |پرواز اطلس جت

تور کوش آداسی | هتل | پاین بی | 5 ستاره

تور کوش آداسی | نوروز 94 | 1394 | هتل | پرواز

تور کوشی آداسی هتل سی لایت 5 ستاره

تور کوش آداسی | هتل | فانتاسیا | سورملی | پارک آبی آکوا

قیمت تور کوش آداسی

تور کوش آداسی | تابستان 94

تور کوش آداسی | بهار 94 | بهار 1394

تور استانبول | تابستان 94 | هتل 4 ستاره | هتل 5 ستاره

تور استانبول | بهار 94 | بهار 1394

تور استانبول لحظه آخری

تور آنتالیا پرواز ایران ایر

تور آنتالیا هتل 5 ستاره

تور استانبول | نوروز 94 | نوروز 1394

تور استانبول | هتل های استانبول | پرواز استانبول

تور ترکیه با پرواز اطلس جت | تور آنتالیا | تور استانبول

تور آنتالیا | تابستان 94

تور آنتالیا پرواز ماهان

تور ترکیبی ترکیه تابستان 94 | تور استانبول آنتالیا تابستان 94

تور ترکیبی استانبول آنتالیا هتل 5 ستاره

تور میکس ترکیه | تور استانبول آنتالیا قیمت

تور استانبول هتل 5 ستاره

تور استانبول | هتل 3 ستاره

تور استانبول هتل 5 ستاره قیمت

تور ترکیه نوروز 94 | تور نوروزی استانبول پرواز اطلس جت

تور استانبول بهار 94 | تور استانبول پرواز ماهان

تور استانبول پاییز 93 | پرواز ایران ایر | پرواز ماهان

تور استانبول تابستان 94 | پرواز ایران ایر

قیمت | تور استانبول | با | پرواز | ایران ایر | ماهان ایر | قشم ایر | تابان

تور نوروزی آنتالیا پرواز اطلس جت

تور آنتالیا هتل گرند رینگ 5 ستاره

تور آنتالیا نوروز 1394 | تور نوروزی آنتالیا

تور آنتالیا پرواز ترک | تور آنتالیا هتل کروانسرای لارا کندو

تور آنتالیا پرواز انور ایر | تور آنتالیا پرواز اطلس جت

تور ترکیه بهار 94 | هتل ریکسوس سان گیت آنتالیا

تور آنتالیا تابستان 94 | هتل 5 ستاره | یو آل

تور آنتالیا تابستان 94 | قیمت تور آنتالیا استانبول