seller.ir
seller.ir
فروشنده » ساختمان » معماری » طراحی داخلی

شرکت تولیدی مبلمان عین علی

ایران روف گاردن

صنایع روشنایی نورین لوستر (دریای نور سابق)

شرکت آرشا دکور

فروشگاه چک لوستر

شرکت تولیدی شرق کاوان آسیا

گروه فنی و مهندسی آرشيت بنای ایرانیان عمران

پرشین کلاسیک

سایه روشن

هنرکده ماه | سفال نقش برجسته

شرکت دربهای اتوماتیک و شیشه های رنگی درمکث

شرکت آریان استخر

شرکت دربیران

والارین

کلینیک ساختمانی ماهان

شرکت آلا کوشش آفرین

کابینت دیباج

شرکت بهین طرح چکاد

شرکت پنجره تاپ (درب و پنجره یو پی سی )

شرکت آراد برج

تولید و نصب انواع پارتیشن

تولید و نصب انواع پارتیشن

شرکت هنرهای داخلی کارنو

** مشخصات فنی پارتیشن های کارنو:

پارتیشن سازه ایست که برای تفکیک کلیه فضاهای داخلی بسیار مناسب بوده و به جهت اجراء سریع قابلیت و قابل تغییر بودن برای فضاهای اداری بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های پارتیشن :

1- ایستائی و استقامت کافی

2- سرعت اجراء سریع

3- وزن کم و سبک

4- قابلیت حمل و نقل آسان

5- قابلیت تغیر و جمع آوری سریع

6- دارا بودن زیبائی کافی (بیش از یک دیوار ساده)

7- دارا بودن جنس مقاوم در برابر رطوبت هوا و احیاناً شستشوی متعارف جهت پاکیزگی محیط.

در بعضی موارد یک پارتیشن باید دارای قابلیت های زیر نیز باشد:

1- قابلیت نصب درب محکم و قوی

2- پوشاندن کامل فضای مورد نظر که از عبور صدا تا حد قابل قبولی جلوگیری نماید.

3- امکان عبور تأسیسات و کابل های مختلف برق تلفن و شبکه با امکان دسترسی آسان به آنها از مجاور و یا داخل دیواره های پارتیشن وجود داشته باشد.

4- امکان نصب کلید و پریز و غیره به روی پارتیشن ها.

5- امکان نصب پرده کرکره به روی قسمت های شیشه ای از داخل و یا خارج پارتیشن.

6- جهت دارا بودن امنیت بیشتر امکان باز شدن قطعات پارتیشن از خارج یک اتاق مقدور نباشد و این مورد فقط از بخش داخلی امکان پذیر باشد.

7- یک پارتیشن باید قابلیت نصب در جهات و زوایای مختلف را دارا باشد و قطعات استاندارد شده به نحوی باشد که در تمام طول ها و ارتفاعات قابل اجراء باشد.

8- به دلیل ناگونیا و ناتراز بودن دیوارها و کف های ساختمان ها پارتیشن ها باید قابل رگلاژ بوده و در سطح تراز نصب شوند تا در نصب درب ها و شیشه ها و پوششها به شکل تراز و گونیا مشکی بوجود نیاید.

9- پارتیشن قابلیت پوشاندن بخشهای بین پارتیشن و دیوارها و سقف های ناتراز و ناگونیا را داشته باشد. به طوری که بین محل های نصب پارتیشن و دیوار و کف و سقف در صورت نیاز فضای خالی باقی نماند.

10- یک پارتیشن باید در موارد مورد نیاز دارای قابلیت باز و بسته شدن مجدد را داشته باشد. بدون اینکه به قطعات و لوازم خسارت وارد آید به طوری که مجدداً قابل استفاده نباشد.

11- یک پارتیشن در مواردی به صورت یک جداره و دو جداره و یا ترکیبی از یک و دو جداره اجراء می گردد که این دو باید دارای روش و قطعات نصب مشابه و از نظر نمای ظاهری با هم مطابقت داشته باشند

که هم از نظر فنی و هم از نظر بصری و زیبائی در یک حد و اندازه باشند که در کنار هم بدون هیچ مشکلی قرار گیرند و از پوشش های یک جنس و همسان استفاده گردد.

راه حل مشکل فنی:

پارتیشن ها از دو نوع یک جداره و دو جداره تشکیل شده اند و سیستم قطعات پارتیشن طراحی شده این شرکت دارای قابلیت های ذکر شده می باشند.

این پارتیشن دارای استراکچر داخلی ساخته شده از یک پروفیل قوطی به ابعاد 28 × 58 میلی متر بوده و با اتصالات پیچی فولادی در قطعات عمودی و قطعات فیکسی از جنس ABS سخت به یک دیگر متصل شده که این دو قطعه امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع و بدون آسیب را فراهم می سازد و در صورت وجود لرزه در سطح زمین مثل ساختمان هائی که در مجاورت باندهای پرواز و خطوط راه آهن قرار دارند تولید صدا و جیرجیر نمی نمایند. و در نهایت که قطعات و پوشش ها پارتیشن کامل اجرا گردید ضخامت کلی به حدود 100 میلی متر می رسد که این باعث ایستائی و استقامت زیاد می گردد.

استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای و کیلیکی در تمام قطعات امکان سرعت بسیار بالا و سر و صدای بسیار کم در نصب را در اختیار ما قرار می دهد به طوری که هنگام نصب پارتیشن افراد آن محل به طور عادی به کارهای روزمره خود ادامه می دهند.

به دلیل استفاده از استراکچر و قطعات آلومینیومی این پارتیشن دارای وزن بسیار پائین نسبت به نوع های چوبی و آهنی خود دارد که از این نظر بسیار مورد توجه مهندسان محاسب سازه های ساختمانی می باشد.

پارتیشن این امکان را دارد که به صورت کاملاً دمونتاژ شده به محل کار آورده شده و در محل بدون ایجاد صدا و آلودگی محیطی مونتاژ گردد این ویژگی باعث می شود که حمل و نقل و توزیع قطعات در داخل ساختمان های مورد نظر به راحتی و آسانی با حجم خیلی کمتر امکان پذیرد و در آسانسورها و راه پله ها بدون مشکل حمل گردند.

همانگونه که این پارتیشن ها به راحتی در محل مونتاژ می گردد و از اتصالات باز شو استفاده

می گردد به راحتی نیز باز شده و به محل دیگری منتقل و مجدداً نصب می گردد.

به طوری که قطعات در محل های اتصال درقرار گرفته با کمی فشار و یا یک ضربه ملایم با چکش پلاستیکی داخل هم قرار گرفته و به هم متصل می گردند و با عمل عکس مجدداً باز می گردند. همانگونه که می دانید آلومینیوم برخلاف آهن در مجاورت آب و رطوبت زنگ نمی زند و سایش و خرابی ندارد لذا هنگام قرار گرفتن این پارتیشن در محیط های مرطوب و یا در مجاورت آب هنگام شستشو از بین نرفته و بدون هیچ مشکلی در محل قرار می گیرد. بدیهی است که پوشش های پارتیشن نیز از این ویژگی برخوردار می باشند مثل استفاده از MDF و شیشه بر روی استرکچر از فوم های نواری پشت چسب دار استفاده می شود که هنگام نصب پوشش ها به طور مستقیم به روی استرکچر آلومینیومی قرار نمی گیرند و بین آنها فوم ها قرار می گیرند که این باعث جلوگیری عبور صدا و گرد و غبار به داخل پارتیشن می گردد این موضوع از دو جهت قابل توجه می باشند یکی باعث جلوگیری از عبور صدا تا حد بسیار بالائی به داخل اتاق گردیده و از خارج شدن صدا نیز از داخل اتاق جلوگیری می نماید که این ویژگی بسیار مهم در اتاق های مدیریت کنفرانس و کارشناسان می باشد.

و موضوع دوم عدم عبور گرد و غبار به داخل پارتیشن می باشد که در بخش های شیشه ای دو جداره بسیار لازم و ضروری است زیرا در صورت عبور گرد و غبار به مابین دو جدار شیشه ایجاد آلودگی کرده و برای نظافت نیاز به باز شدن مجدد شیشه ها می باشد که این نیاز به نظر متخصص جهت باز نمودن قطعات می باشد.

این پارتیشن به دلیل دارا بودن اتصالات قوی و ایستائی زیاد و امکان رگلاژ عمودی و افقی قابلیت نصب انواع درب های مورد استفاده در داخل ساختمان را دارد که به طبع برحسب نیاز هر مکان امکان نصب انواع قفل ها به روی درب ها را در اختیار ما می گذارد از جمله درب های شیشه ای سکوریت با قفل و یراق کامل درب های چوبی آلومینیومی و MDF و غیره.

استفاده از قطعات کشوئی در مجاورت پارتیشن با کف و دیوار و سقف این امکان در اختیار ما قرار می گیرد که بتوان فاصله های بین پارتیشن با کف و دیوار و سقف که به دلیل ناتراز و ناصاف بودن این سطوح به وجود می آید پوشانده گردد.

بدلیل امکان استفاده از جک های قوی رگلاژی در زیر و بالا پارتیشن ها این امکان وجود دارد که پارتیشن به راحتی در سطح تراز قرار گیرد و در زیر سقف اتاق با همان جک ها در بالا به سقف محکم شود که این امکان لرزش را در پارتیشن می گیرد.

در پارتیشن هائی که به سقف متصل نمی گردد از پوشش یکسره از جنس پروفیل مخصوص آلومینیومی با شکلی مشابه دیگر قطعات استفاده می گردد که از لرزش پارتیشن در محل های اتصال جلوگیری می نماید به گونه ای که دیواره هایی تا طول حدود 5 متر نیاز به ساپورت ندارد و در دیوارهای بلندتر با استفاده از شکل های T این استحکام به پارتیشن داده می شود.

پوشش های پائین معمولاً از نئوپان و یا MDF های 16 میلی متری طبق درخواست کارفرما استفاده می گردد که به وسیله یک سری اتصالات دو تیکه پلاستیکی به روی استرکچر نصب شده و پوشش های خارجی پارتیشن به وسیله یک قطعه به روی اتصالات از داخل قفل می شوند که این ایجاد امنیت کافی را برای اتاق ها ایجاد می نماید لذا امکان داخل شدن به اتاق را با روش باز نمودن پوشش ها از بین می رود.

پوشش دوم از داخل اتاق به صورت فشاری توسط اتصال نصب شده به روی استراکچر و پوشش نصب می گردد و به راحتی مجدداً نیز باز می گردد.

وجود فاصله بین دو جداره پارتیشن و سهولت دسترسی به داخل آن این امکان را فراهم می نماید که به راحتی انواع تأسیسات که عمدتاً کابل ها و سیم های مختلف می باشد از داخل آن عبور نماید و دسترسی به آنها آسان باشد و استفاده از پوشش هائی با ضخامت 16 میلی متری امکان نصب کلید و پریز و نودهای کامپیوتر را ایجاد می نماید.

در بخش شیشه ای پارتیشن ها اول قاب شیشه ها به روی استرکچر نصب شده و این قاب دارای محل قرارگیری شیشه بوده و در این محل ها لاستیک های لرزه و غبارگیر شیشه موجود می باشد که به روی لاستیک با شیشه در جای خود نصب می گردد و بعد از آن زوار شیشه با اتصال مخصوص به صورت فشاری نصب می گردد و این ویژگی باعث آن است در صورت شکسته شدن شیشه تعویض آن راحت و آسان انجام پذیرد و نیاز به بازشدن قطعات پارتیشن نباشد.

این قاب ها به صورتی طراحی شده اند که مابین دو جدار امکان نصب پرده کرکره های مخصوص این کار وجود دارد. و از داخل پارتیشن به صورت دستی و یا اتوماتیک پرده ها کنترل می شوند. (یعنی سایه روشن می گردند)

در بخش هائی که پارتیشن در زوایای مختلف باید اجراء گردند وجود پروفیل های مخصوص که در زوایای مختلف می چرخند امکان نصب و ایجاد دیواره های مختلف در زوایای مختلف نصب دیوارهای عمود بر هم سه راهی و چهار راهی را به ما می دهد.

در پارتیشن های یک جداره نیز تمام ویژگی های ذکر شده را شامل بوده و فقط در محل شیشه به جای دو جداره شیشه در دو طرف پارتیشن یک جداره شیشه با قاب های مخصوص متناسب در وسط پارتیشن نصب می گردد.

 

اطلاعات بيشتر :

www.karno.co.ir

واحد شمارش :

عدد

 

آدرس شرکت

نشاني :

خیابان ولیعصر - بالاتراز خیابان شهید بهشتی - ساختمان کیمیا - پلاک 2117

تلفن :

88553222 21 0098 -88100001 21 0098 -

فكس :

88100001 21 0098 -

ايميل :

info@karno.co.ir -

سايت :

www.karno.co.ir -www.karnoco.ir -

آدرس کارخانه

نشاني :

کیلومتر 20جاده قدیم کرج - شهر قدس(قلعه حسن خان)بلوار 45متری انقلاب - ابتدای خیابان صنعت دوم - کد پستی 3754187717

تلفن :

46852828 21 0098 -

فكس :

ايميل :

info@karno.co.ir -

سايت :

www.karno.co.ir -

 

کانتر کنتیا

انواع میزهای کانتر

پارتیشن دو جداره

میز مدیریتی لوتوس

میزهای کنفرانس آبنوس

میز کارمندی نارون

میز پذیرش سپیدار

تولید کننده انواع فایلینگ اداری

فایلینگ وکتابخانه

گاو صندوق اتاق مدیریت

مدل های مبلمان اداری

مبلمان اداری کارنو

مجری مبلمان اداری

میز اداری شیشه ای

نصب پارتیشن های سری ناین

مجری پارتیشن های اداری پی-کارنو

مجموعه پارتیشن های اداری (پی کارنو)

پارتیشن های سری ناین

اجرای پارتیشن های مدرن

تولید و نصب انواع پارتیشن

پارتیشن بندی دفتر کار

مدل های پارتیشن اداری

پارتیشن بندی فضای اداری

مجری پارتیشن اداری

انواع مبلمان اداری

پارتیشنهای اداری دوجداره کارنو

میز کنفرانس مدیران آرملیا

میز مدیریتی یوکا

میز کارشناسی و مدیریت

انواع میز مدیریت و معاونت

مجری پارتیشن های اداری دو جداره

میزهای مدیریت سیتروس

میز مدیریتی شیشه ای

پارتیشن بندی اداری (ال-کارنو)

میزهای مدیریتی النا

پارتیشن دو جداره سری ناین

انواع میز کارمندی (جاسمین)

مجموعه میزهای کارمندی لیلیوم

میز کارمندی و کارشناسی لیلاک

میزهای مدولار

فروش انواع میزهای اداری (سیکاس)

مبلمان و میزهای اداری

میزهای کنفرانس مدیران

میز کارشناسی / کارمندی

فروش انواع میزهای کارمندی لیلیوم

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

تولید کننده میزهای اداری یوکا

طراحی و اجرای مبلمان اداری

دکوراسیون اتاق مدیریت

طراحی و اجرای میزهای مدیریتی

میز مدیریتی

میزهای کنفرانس اجلاس

مبلمان و پارتیشن اداری

پارتیشن اداری ال کارنو

کردانزای آرملیا

تولید کننده میزهای کارمندی (پالم)

کانتر و پارتیشن اداری

میز کنفرانس معاونت پاپیتال

میزهای کنفرانس لیندا

میز کنفرانس مدیران - آرامیس

میز کنفرانس ام دی اف سیکاس

میز کنفرانس سیکاس

میزهای کنفرانس پاپیتال

فروش میزهای کارمندی (تولیپا)

طراحی میز کارمندی (تولیپا)

انواع میز کارمندی (صنوبر)

میزهای کارمندی (طرح نارون)

انواع میزهای مدیریتی (سیتروس)

میز کارشناسی بنجامین

میز پرسنلی افرند

فروش میز کارشناسی توسکا

میز کارشناسی توسکا

میزهای مدیریتی و معاونتی

میز معاونت کاتیلا

انواع میز معاونتی (پاپیتال)

میز معاونت طرح پاپیتال

کردانزای پاپیتال

میزهای کارشناسی

میز کارشناسی افرند

میز و کردانزای یوکا

کردانزای مدیریت سیکاس

تولید میز کنفرانس و اداری

تولید کننده میزهای اداری (مدولار)

میز و کردانزای مدیریت النا

کردانزای مدیریت النا

کردانزای مدیریت لوتوس

میز منشی و کانتر

فایلینگ اداری مدل k-220

کتابخانه و فایلینگ اداری

فایلینگ اداری مدل k-215

فایلینگ اداری

سیستم های فایلینگ اداری

فروش انواع فایلینگ اداری

انواع فایلینگ اداری

میز کنفرانس سری ناین

میز کار اداری (work station)

تولید میزهای اداری (سری ناین)

میز پذیرش (کانتر) سپیدار

میز کارشناسی سری ناین

جدیدترین مدل های میز مدیریت

مجموعه مدیریت سری ناین

کردانزای ناین

انواع مدل های میز مدیریت (سری ناین)

میز مدیریت ارشد (سری ناین)

میز اداری سری ناین

میز مدیریت سری ناین

میز مدیریت ام دی اف

انواع میزهای اداری مدرن

میز کارشناسی و کارمندی | اریکا

میز شیشه ای مدیریت

تولید کننده میزهای ام دی اف (MDF)

میز مدیریت النا

یخچال اتاق مدیریت

میز مدیریتی آرملیا MDF

میز مدیریت سیتروس

میز مدیریتی آرملیا

میز معاونتی پاپیتال

طراحی و اجرای پارتیشن

پارتیشن های اداری پی- کارنو

انواع پارتیشن اداری