seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی » دبی

شرکت خدمات مسافرتی ماه بال

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مرجان سفر

شرکت خدمات مسافرتی میترا گشت پرواز

آژانس هواپیمایی طاها گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریافر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

شرکت خدمات مسافرتی کوروش سیر هستی

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی شاهین پرواز سماء

شرکت خدمات مسافرتی آذین گشت

شرکت خدمات مسافرتی گردشگری گلچین

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

سفر سازان خاورمیانه

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرتی رادمان سفر پارسیان

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

قیمت تور دبی 93 | Dubai Tour Price

قیمت تور دبی 93 | Dubai Tour Price

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

بهار پرستوها مجری تور دبی زمستان و نوروز 94

سایت : www.bahareparastouha.com

شماره تماس: 88797979

_____________________________________________

دیدنیهای دبی

مسجد جمیرا

یکی از جاذبهٔ های گردشگری و نقاط دیدنی امارات متحده عربی است. «مسجد جمیرا» از زیباترین و معروفترین مسجدهای شهر دبی می‌باشد. این مسجد دارای یک گنبد زیبا به ارتفاع ۱۶ متر و دو مناره بطول تقریبی ۴۰ متر و یک منبر بسیار زیبا و مجلل که نمونه ای از معماری نوین می‌باشد است . تصوير اين مسجد بعنوان سمبلی بر روی اسکناسهای 500 درهمی چاپ شده است. در نماسازی اين مسجد از سنگهای بسیار ممتاز به رنگ کرمی مايل به صورتی استفاده شده . اين مسجد به ويژه در زمان غروب آفتاب و شب (به دليل چراغانی و نورپردازی بسيار زيبای آن) بسیار دیدنی و جذاب است .

خانه شیخ سعید

اقامتگاه رسمی شیخ سعید آل مکتوم، امیر دبی (1958-1912) و پدر بزرگ امیر کنونی، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم مرمت شده است تا بار دیگر در انتهای تونل شندغه دبی با سربلندی بایستد. در ساخت این خانه از معماری خانه‌های قدیم ایران در ناحیه کویر و جنوب ایران الهام گرفته شده ‌است و مواد اولیه ساخت این خانه آهک و ساروج می باشد .این خانه دارای یک حیاط بسیار بزرگ با پنج بخش مستقل برای افراد خانواده بوده است که هر بخش آن شامل یک ایوان، مهمان خانه و تعدادی اطاق می باشد . بادگیرها ، درب‌ها و پنجره‌های کنده کاری شده، نورگیر‌های مشبک چوبی ، همه تصویرگر خانه‌های قدیمی دبی می‌باشند. این خانه که قدمت آن به سال 1896 باز می‌گردد، امروزه کلکسیون نادری از عکسهای تاریخی، سکه‌، تمبر و اسناد تاریخی دبی را در خود جای می‌دهد.

ساعات بازدید: شنبه تا پنج‌شنبه: روزانه 8_20:30 جمعه:15:30 _20:30

رمضان: شنبه – پنج‌شنبه: 17-9 جمعه: 17-14

پیست اسکی دبی‌

دارای 5 دور با ارتفاع و شیب متفاوت است که طولانی‌ترین دور ‌آن، 400 متر با سقوطی بیش از 60 متر می‌باشد. مهارتهای خود را در اولین پیست اسکی بلند سرپوشیده جهان آزمایش کنید یا شیبهای‌ آرام مبتدی را دور بزنید. اسکی‌بازها و اسنو‌بورد سواران در کلیه سطوح مهارتی از این شیبهای‌ گوناگون لذت خواهند برد و اسنو‌‌بورد سواران همچنین می‌توانند پرشهای‌ خود را در منطقه سبک آزاد تمرین کنند. بچه‌ها و والدین می‌توانند به طور یکسان در پارک برفی دوطرفه‌ بزرگ که به مساحت 3000 مترمربع، بزرگترین پارک برفی سرپوشیده در جهان است، تفریح کنند. اسکی بازها نباید نگران لباس یا تجهیزات اسکی باشند؛ چرا که در پیست اسکی دبی، همه چیز در نظر گرفته شده است و مکان استفاده از لباس زمستانی و تجهیزات اسکی و اسنو‌بورد برای میهمانان وجود دارد. آنها می توانند به پایین شیب منتقل شوند و تله کابین چهارگانه و یدک‌کش ها سریعاً میهمانان را برای دور بعدی به بالا منتقل می کنند.این مجموعه دارای ....

مساحت 22.500 مترمربع پوشیده از برف واقعی در تمام سال – (معادل سه زمین فوتبال)

دمای بینº1- تا º2- سانتی گراد

85 متر ارتفاع (تقریباً 25 طبقه) و 80 متر عرض

5 دور مختلف با میزان دشواری و طول متفاوت که طولانی‌ترین دور آن 400 متر است

ظرفیت کامل 1500 میهمان

منطقه سبک آزاد

رزرو شرکتی و گروهی

پارک برفی با مساحت 3.000 مترمربع با یک غار بزرگ برفی

تله کابین چهارگانه یدک‌کش و قالیچه‌های پرنده

رستوران پاتوق کوه

اجاره تجهیزات کیفی و لباس که در قیمت بلیط گنجانده می‌شود

مربیان حرفه‌ای واجد شرایط

سیستم صدور بلیط جدید

مناطق در حال تغییر با اجاره کمد

اتاقهای خصوصی برای میهمانی بچه‌ها

فروشگاه خرده‌ فروشی انحصاری – اسنو‌ پرو

‌کافه سنت‌ موریتس‌ و کافه آوالانچه‌

موزه دبی

قلعه الفهیدی‌ که در سال 1800 بنا گردید، موزه دبی را در خود جای داده و به نظر می‌رسد که قدیمی‌ترین بنای دبی است.

در گذشته، از این قلعه برای دفاع از شهر در برابر قبایل جنگجوی همسایه استفاده می‌شد و در زمانهای مختلف تاریخی، به عنوان مقر حکومت، اقامتگاه امیر، انبار مهمات و زندان نیز مورد استفاده قرار گرفته است. دیوارهای این قلعه از مرجان و صدف دریا ساخته شده‌اند که با آهک به هم چسبیده‌اند. تیرهای چوبی به نام نگهدارنده اشکوب‌ بالایی را نگه می‌‌دارند و سقف از ساقبرگهای‌ نخل، گل و گچ ساخته شده است. در ورودی قلعه، یک در بزرگ با میخهای‌ آهنی وجود دارد و دیوارها و برجهای‌ جنگ‌زده آن گواه منازعات گذشته هستند.

هدف اصلی از پیدایش آن عرضه و ثبت زندگی سنتی بود که بخش عمده‌ای از آن با سرعت در حال محو شدن است.

در ورودی موزه، بازدید‌کننده می‌تواند مجموعه‌ای از نقشه‌های قدیمی خلیج فارس و امارات‌ را همراه با عکسهای هوایی که توسعه شهری قابل ملاحظه دبی را بین سالهای 1960 و 1980 نشان می‌دهند، مرور نماید.

در این مکان آلات موسیقی و طبل، فلوت، چنگ، نی انبان که ساخته شده از پوست بز است و سایر آلات محلی که در مناسبتهای بزمی به کار می‌رفتند، و همین طور خنجرهای‌ معروف به هنجر‌ بیشتر قابل توجه هستند و همچنین شمشیرها، نیزه‌ها، کمانها‌ و پیکانها، زره‌های ساخته شده از پوست کوسه، تپانچه‌ها و تبرها به نمایش گذاشته می‌شوند.در نزدیکی این موزه یک خیمه که نمونه ای از یک خانه تابستانی عربی است و قایقهای‌ محلی وجود دارد.

آدرس: قلعه قدیمی الفهیدی‌

بر دبی، دبی ،امارات‌ متحده عربی

قلعه قدیمی الفهیدی‌

قلعه الفهیدی‌ که موزه دبی را در خود جای می‌دهد، در حدود سال 1787 برای نگهبانی از مسیرهای زمینی شهر بنا گردید. در سال 1971، برای استفاده به عنوان موزه مورد بازسازی قرار گرفت، تصاویر رنگارنگ آن زندگی را در روزهای قبل از اکتشاف نفت نشان می‌دهند. گالریها مناظری از رودخانه، خانه‌های سنتی عربی، مساجد، سوق، نخلستانها‌ و زندگی صحرایی و دریایی را نمایش می دهد . همچنین مصنوعاتی‌ که از چندین حفاری در امارات‌ و از غارهایی‌ که قدمت آنها به هزاره سوم قبل از میلاد می‌رسد، بدست آمده و بازیافت‌ شده‌اند، به نمایش گذاشته می‌شوند.

ساعات بازدید: شنبه تا پنج‌شنبه: روزانه 8:30_ 19:30 جمعه: 13:30 _19:30

رمضان: شنبه – پنچ‌شنبه:9_17 جمعه: 14_17

بَستَکیه

نام محله‌ای بسیار قدیمی و تاریخی در دبی و امارات متحده عربی است. بنای این محله توسط ایرانیان مهاجر ازشهرستان بستک در استان هرمزگان ساخته شده است. « محله قديمی بستکيه » در مجاور دبی در منطقه بردبی و در خيابان فهيدی قرار دارد. خانه هايی با معماری قديمی، کوچه های باريک و بادگیرهای مرتفع، نشان دهنده زندگی مردم قدیمی دبی است . از این بادگیر ها برای خنک کردن منازل استفاده می شده است. حكومت دبی اکنون در حال مرمت اين محله می باشد تا از آن بعنوان يک دهکده توريستی استفاده نمايد .

برج دُبِی

این برج هم اکنون در حال ساخت در شهر دبی است که قرار است بزودی تکمیل شود و عنوان بلندترین برج جهان را بخود اختصاص داده است .این برج دارای 160 طبقه و808 متر ارتفاع است احتمالا در سال 2009 افتتاح خواهد شد . این برج در خیابان شیخ زاید در بردبی قرار دارد . این برج به عنوان یک مکان تفریحی ، مسکونی ، اداری ، تجاری و هتل در نطر گرفته شده است .

اتوبوس شگفت انگیز

این وسیله نقلیه در خشکی بصورت یک اتوبوس عمل می کند و در آب بصورت یک اتوبوس دریایی حرکت می کند. سفر با این اتوبوس، سفری مهیج و فراموش نشدنی خواهد بوداین تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این رودخانه می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد .

تور خور

يكي از ديدنی ترين تورهای دبی، تور خور می باشد. در اين تور، بازديدکنندگان سوار بر لنج چوبی سنتی يا کشتی های کوچک توريستی (Cruise) به گردش در خور دبی می پردازند. تماشای شهر دبی در هر دو فرم قديمی و مدرن در طول اين سفر آرام، خاطره ای فراموش نشدنی خواهد بود. لنج ها و کشتی های مورد استفاده در اين تورها دارای سيستم برودتی مجهزی می باشند و لذا مسافران گرما را حس نخواهند کرد. مدت زمان تور مابين يک تا چند ساعت می باشد. در بعضی از تور ها شام نیز بر روی عرشه سرو می گردد

تور اتوبوس دو طبقه

این اتوبوس ها هر یک ساعت و نیم یکبار از مقابل مرکز خرید وافی در منطقه بردبی حرکت می کنند و در طول مسیر در نقاط مختلفی توقف های کوتاهی دارند.ديدارکنندگان از دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم اين اتوبوس های دوطبقه مشاهده کنند. اين اتوبوس ها دارای 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پايين هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم اين اتوبوس ها که تقريبا سرباز نيز هستند، بسيار جالب است. يک راهنما نيز در طول مسير اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما بازگو می نمايد .

پارک ساحلی جمیرا‌

امکانات ساحلی این پارک شامل نجات غریق شبانه‌روزی، پارک صحرایی، زمین بازی کودکان، مناطق پخت کباب، امکانات ورزشی و سکوی فرود هلی‌کوپتر. هزینه ورودی 20 درهم به ازای‌ هر اتومبیل و 5 درهم به ازای‌ هر فرد می باشد .مکان: واقع در جاده ساحلی جمیرا‌

زمان بازدید: روزانه 7 صبح – 10 بعد از ظهر (دوشنبه فقط برای خانمها و کودکان)

پارک واندرلند‌

این پارک تفریحی به سه منطقه مشخص تقسیم می‌شود: خیابان اصلی، پارک تفریحی و منطقه غواصی‌ فوجی فیلم.

مکان: بر دبی، نزدیک القرهود‌، بین روستای توریستی البوم‌ و کریک‌ پارک

زمان بازدید: منطقه غواصی‌ و پارک آبی روزها از ساعت 10 صبح – 7 بعد از ظهر، پارک تفریحی از ساعت 10 – 4 بعد از ظهر. روزهای چهارشنبه برای خانمها.

باغ وحش دبی

یک باغ وحش کوچک شامل انواع پرندگان، خزندگان‌ و پستانداران از جمله گونه‌های بومی عربی و گونه‌های غیر بومی مانند ببر سلطنتی بنگال‌ که در معرض خطر است و آهوی زیبای اکسیس و سایر حیوانات است.

هزینه‌ آن 2 درهم برای بزرگسالان و کودکان است .

مکان: واقع در بر دبی، در جاده ساحلی جمیرا‌

زمان بازدید: همه روزه از ساعت 10 صبح – 5 بعد از ظهر به جز روزهای سه‌شنبه

پالم‌ جمیرا‌

جزایر پالم‌ جزایر مصنوعی در دبی،در امارات‌ متحده عربی هستند .این جزایر بزرگترین پروژه‌های احیاء زمین در جهان به شمار می‌آیند که در آنها، بزرگترین جزایر مصنوعی جهان احداث خواهد شد. این جزایر توسط املاک نخل احداث گردید.این جزایر پالم‌ جمیرا‌، پالم‌ جبل‌ علی و پالم دیره‌ نام دارند.

این جزایر توسط شیخ محمد بن راشد آل مکتوم‌ به منظور افزایش میزان جهانگردی دبی راه‌اندازی شدند. هر جزیره به شکل یک درخت نخل خواهد بود که یک هلال ماه در بالای آن قرار دارد و تعداد زیادی مراکز مسکونی، تفریحی و سرگرمی را در خود جای خواهد داد. جزایر پالم دور از ساحل امارات متحده عربی در خلیج فارس واقع هستند و 520 کیلومتر ساحل را به شهر دبی اضافه خواهد کرد.

پالم‌ دیره از تقریباً 1 میلیارد متر مکعب‌ تخته سنگ و ماسه تشکیل خواهد شد. کلیه مصالح از معادن امارات‌ متحده عربی استخراج خواهند شد. بین این سه جزیره بیش از یکصد هتل لوکس‌، ویلاها‌ و آپارتمانهای‌ ساحلی مسکونی، تفرجگاههای‌ ساحلی، پارکهای‌ تفریحی‌ آبی، رستورانها، مراکز خرید، امکانات ورزشی و چشمه‌های آب معدنی درمانی وجود خواهد داشت.

پالم‌ جمیرا‌ به شکل یک درخت نخل است که از یک تنه ، یک تاج با 17 ساقبرگ‌ و یک جزیره هلالی پیرامون که به شکل یک موج شکن 11 کیلومتری است، تشکیل می‌شود. این جزیره 5 کیلومتر در 5 کیلومتر بوده و مساحت کل آن بیشتر از 800 زمین فوتبال است. تاج با یک پل 300 متری به منطقه اصلی متصل می‌شود و هلال با یک تونل‌ زیر دریا به بالای نخل وصل می‌گردد. این جزیره به عنوان‌ "هشتمین عجایب جهان"‌ شناخته شده است.

پارک صفا

یکی از قدیمی ترین پارک های دبی پارک صفا است که روبروی هتل متروپلیتن در خیابان الوصل قرار گرفته است . این پارک دارای 64 هکتار و یک دریاچه با یک آبشار بسیار زیبا است .این پارک بسیار مورد توجه نوجوانان و جوانان است زیرا دارای بازیهای الکترونیکی و ماشین بازی ، سه زمین تنیس و مسیر ویژه دو و پیاده روی است .

ورودی برای هر نفر 3 درهم است .

ساعات بازدید: ۸ صبح تا ۱۰:۳۰ شب روزهای دو شنبه اختصاص به خانمها و کودکان (زیر ۷ سال) دارد .

جبل علی

منطقه جبل علی یک منطقه صنعتی است که در این قسمت مردم از جمله چینی ها و تایوانی ها و تایلندی ها برای تولید و در یک منطقه کاملا آزاد دور هم جمع شده اند .

واید وادی

واید وادی افتخار این را دارد که بزرگترین پارک مدرن آبی در خاورمیانه باشد .این پارک از 30 مسیر و جاذبه های تفریحی که چهاده تای آن به یکدیگر راه دارد تشکیل شده است .مسیر مورد علاقه بازدید کنندگان جمیره سیره است که دارای 33 متر ارتفاع است که سرعت آب در آن به 80 کیلومتر در ساعت میرسد .حوله و صندوق نگهداری اسباب با حداقل هزینه جهت اجاره در دسترس عموم است .

آدرس : جاده ساحل جمیرا

بازار عطر و ادویه

سوک واژه عربی بازار است.در سوک عطر و ادویه گونه های کثیری از عطر و ادویه جات عربی وجود دارد و بهمراه عطرهای خارجی گرفته شده از میخک ، هل ، دارچین ، وانیل و مواد خشبو را که از کلیه مناطق وارد می شود در معرض فروش است .

بازار پارچه

در این بازار از کتان تا ابریشم ، پارچه های ابریشمی تا ساری های زیبای هندی ، پارچه های توری ، قیطان و ... همه در این بازار یافت می شود . در این جا می توانید هر نوع پارچه ای را با هر نوع سلیقه ای پیدا کنید .

آدرس : بردبی _ خیابان الفهدی

شهر طلا

در این بازار عنواع طلا با اشکال و عیار های متفاوت یافت می شود . صورتی ،سفید ، زرد و حتی بنفش . تعداد زیادی مغازه در آن جا وجود دارد که نقره جات ، سنگهای بدل الماس و پلاتنیوم می فروشند . نرخ طلا در این بازارچه کمترین در دنیا است و براساس دست ساز و ماشین ساز بودن نرخ گذاری شده اند .

تور های هلیکوپتر

این سرگرمی به تازگی به بازدیدکنندگان پیشنهاد می شود . این هلی کوپتر بر بالای شهر پرواز می کند و بازدید کنندگان می توانند منطره منحصر بفردی را از صحرا ، خط ساحلی و سواحل آن ، مکانهای تاریخی ، رودخانه دبی و پروژه های آینده مثل دبی مارینا و نخل را در معرض دید شما قرار می دهد .

برج العرب

این هتل مجلل در دبی واقع شده است . ارتفاع این هتل 321 متر است این هتل جزء منحصر بفرد ترین هتل های دنیا است این هتل در دریا بر جزیره مصنوعی در فاصله 280 متری از ساحل خلیج فارس قراردارد که فقط از طریق راهی منحنی شکل به شهر می رسد . این هتل اتاق های معمولی ندارد بلکه متشکل از 202 سويت دوبلکس است .کوچکترین سویت آن 169 مترمربع وبزرگترین آن 780 متر مربع است و یکی از گرانترین هتل های دنیا می باشد . یکی از رستورانهای این هتل به نام المنتهی به معنی بلندترین در ارتفاع 200 متری از سطح خلیج فارس قراردارد با آسانسور پانورما قابل دسترسی است .

مرکز خرید اژدها

این مرکز خرید شامل : نمایشگاه ها ، مراکز خرید و رستورانها است .که 4000 شرکت فعال در زمینه محصولات چینی در آن مشغول به کار هستند .این مرکز خرید به چندین بخش بازرگانی و خدماتی و اداری تقسیم شده است .جاذبه اصلی آن معماری نادر آن است 150000 مترمربع در آن طرف مرکز خرید به بخش اول پروژه بین المللی نخل اختصاص دارد.

 

اطلاعات بيشتر :

www.bahareparastouha.com

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

ویزا :

دارد

خط هوایی :

ماهان

ترانسفر فرودگاهی :

دارد

نهار :

دارد

صبحانه :

دارد

درجه هتل :

5*

نام هتل :

کرون پلازا

مدت اقامت :

3 شب

نوع پرواز :

ایرباس

چارتر :

دارد

راهنمای فارسی زبان :

دارد

 

دفتر مرکزی

نشاني :

تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، روبروی بانک سامان، ساختمان 239، طبقه اول، واحد5

تلفن :

88797979 21 0098 -88524856-7 21 0098 -7514465 937 0098 -

فكس :

88780872 21 0098 -88871123 21 0098 -

ايميل :

bahareparastouha@gmail.com -

سايت :

www.bahareparastouha.com -تور-مالزی-سنگاپور.com -تور-پاتایا-پوکت.com -تورمالدیو.com -تور-تایلند-مالزی.com -تور-مالزی-بالی.com -هتل-دبی.com -تور-بالی-جاکارتا.com -هتل-مالزی.com -تور-آنتالیا-ترکیه.com -

 

تور مالدیو سریلانکا نوروز 94

تور پوکت سنگاپور نوروز 94

تور سنگاپور بالی نوروز 94

تور تایلند نوروز 94

تور چین نوروز 94

تور آنتالیا نوروز 94

تور پوکت نوروز 94

تور بالی نوروز 94

تور مالزی لنکاوی نوروز 94

تور دبی نوروز 94

تور مالدیو تابستان 94

تور سنگاپور بالی تابستان 94

تور بالی تابستان 94

تور آنتالیا تابستان 94

تور پاتایا تابستان 94

تور 6 روزه سنگاپور تابستان 94 | تور سنگاپور 94 | قیمت تور سنگاپور 94

تور دبی بهار 94| تور دبی خرداد 94 تیر 94

تور تایلند بهار 94 | تور تایلند خرداد 94 تیر 93

تور استانبول 94 | تور استانبول تیر 94 مرداد 94

تور مالزی سنگاپور بهار 94

تور تایلند تابستان 94

تور هندوستان 94 | تور هند تابستان 94

تور مالزی پاییز 94

تور چین7 شب و 8 روز پکن

تور مالزی لنکاوی پاییز 94

تور هند تابستان 94 تور دهلی آگرا جیپور

تور دبی | توردبی 93 | نرخ تور دبی

تور قونیه ترکیه

تور بدروم مرداد 94 شهریور 94

تور گوانجو 94 ویژه نمایشگاه | قیمت تور گوانگجو | تور گوانگجو چین

تور بدروم مرداد و شهریور 94

تور مالزی

تور آنتالیا ارزان| تور آلانیا ارزان

تور چین | تور پکن شانگهای

تور سریلانکا | تور سریلانکا مالدیو تابستان 94

تور قونیه ویژه بزرگداشت مولانا

تور استانبول تابستان 94 | تور استانبول خرداد 94 و تیر 94

تور پوکت پاییز 94

تور تایلند پاییز 94

تور بلغارستان تابستان 94 | تور وارنا بلغارستان 94

تور بالی پرواز امارات

تور دبی تابستان 94

تور دبی | قیمت تور دبی 93 | تور دبی 93

تور ارزان دبی| تور دبی با پرواز کاسپین

تور دبی نمایشگاه بیگ فایو | تور نمایشگاهی دبی The big 5 | تور دبی 93

تور استانبول 93 | قیمت تور استانبول

تور ارمنستان تابستان 94

تور پوکت سنگاپور

تور مالدیو پاییز 94

تور چین پاییز 94

تور استانبول پاییز 94

تور دبی پاییز 94

تور پوکت ساموئی | تور پوکت

تور کیش ارزان | قیمت تور کیش | تور کیش

تور بمبئی گوا 93| تور هند ارزان | قیمت تور هند 93

تور هندوستان 93 | تور هند گوا | تور هند 7 شب گوا

تور آنتالیا مرداد و شهریور 94

هتلهای ساحلی آنتالیا| هتلهای ریکسوس و کالیستا

تور بالی پاییز 94

تور بالی پاییز 94 | تور مالزی بالی

تور آنکارا 93 | قیمت تور ترکیه آنکارا 93

تور سنگاپور | قیمت تور سنگاپور بالی نوروز 94

تور مالزی لنکاوی | تور لنکاوی سنگاپور

تور مالزی سنگاپور پاییز 94

تور اندونزی بالی جاکارتا 8 روزه

تور بالی | تور بالی 94

قیمت تور مالزی پنانگ | تور مالزی پنانگ 8 روزه

تور کوش آداسی 94 | کوش آداسی شهریور 94

تور دور آسیا | تور مالزی سنگاپور بالی |تور بانکوک پوکت ساموئی

تور مالدیو | تور مالدیو تابستان 94

تور پاتایا نوروز 94

تور سنگاپور مالزی

تور دور آسیا تور بانکوک پوکت بالی 93

تور آنتالیا 94 | تور آنتالیا خرداد 94 تیر 94

تور بالی جاکارتا تابستان 94

تور تایلند | تور تایلند تابستان 94 | 2 شب بانکوک 5 شب پاتایا

تور دور آسیا نوروز 94

تور ارمنستان پاییز 94

تور هند نوروز 94

تور ارمنستان نوروز 94

تور گرجستان پاییز 94

تور مالزی سنگاپور نوروز 94

تور بالی جاکارتا پاییز 94

تور گرجستان پاییز 93 | تور تفلیس پاییز 93

تور هند پاییز 94

تور مالدیو نوروز 94

تور مالزی لنکاوی | قیمت تور لنکاوی

تور بانکوک سامویی نوروز 94

تور پوکت تابستان 94 | تور پوکت سنگاپور

تور اروپا 94

تور کیش تابستان 94

تور مالدیو بهار 94

تور کیش بهار 94 | تور کیش خرداد 94 تیر 94

تور اروپا تابستان 94

تور هند بهار 94

تور پوکت تابستان 94

تور مالزی لنکاوی تابستان 94

تور استانبول تابستان 94

تور بدروم | تور بدروم تابستان 94

تور مالزی 2015 | تور مالزی تابستان 94

تور دور آسیا 93 | تور سنگاپور پوکت بالی

تور اروپا نوروز 94

تور مالزی بانکوک | مالزی پاتایا

تور گرجستان نوروز 94

اخذ ویزای شینگن

تور مالزی بهار 94 | تور مالزی خرداد 94 تیر 94

تور کیش نوروز 94

تور هند 93 | تور هند مثلث طلایی | قیمت تور هند

مالزی پوکت | مالزی سنگاپور پوکت

تور پاتایا بهار و تابستان 94

تور دبی 93

تور گوانجو پاییز 94

تور ارمنستان هتل 5 ستاره

تور ارمنستان بهار 94

تور کوش آداسی تابستان 94

تور کوالا پنانگ هتل نیکو مالزی و هتل پارک رویال پنانگ

تور مالدیو | قیمت تور مالدیو

تور بانکوک پاتایا نوروز 94

تور مالزی سنگاپور | هزینه تور مالزی سنگاپور

تور مالزی کوالالامپور | تور کوالالامپور مالزی

تور مالزی آبان 93

تور پوکت بهار 94 | تور پوکت خرداد 94 تیر 93

تور بالی بهار 94

تور بالی| قیمت تور بالی سنگاپور

تور تایلند پاتایا| پوکت ساموئی بهار و تابستان 94

تور تایلند تابستان 94 تور بانکوک پاتایا

قیمت نوروزی تور سریلانکا

تور تایلند پاتایا ارزان

قیمت تور مالزی | تور مالزی تابستان 94

تور بانکوک کرابی 93 | تور 8 روزه کرابی بانکوک | تور تایلند

تور تایلند 7 شب تابستان 94 | قیمت تور تایلند پرواز ماهان

تور مالزی سنگاپور تابستان 94 | تور مالزي سنگاپور بالی

تور دور آسیا تابستان 94 | تور مالزی سنگاپور بالی

تور 8 روزه مالزی

تور تایلند بانکوک کرابی | قیمت تور بانکوک کرابی 93

تور پینانگ مالزی تابستان 94

تور مالزی هتل 4 ستاره تاپ

تور مالزی پنانگ 93 | قیمت تور مالزی لنکاوی93

تور مالزی کوالالامپور | تور کوالا | Malaysia Tour

تور مالزی سنگاپور 4 شب مالزی 3 شب سنگاپور

تور بانکوک پاتایا پوکت | بانکوک کرابی

تورهای نوروز 94

هتلهای کوالالامپور

قیمت بلیط مالزی

بلیط مالزی

تور مالزی هتل 3 ستاره | قیمت تور مالزی هتل

تور مالزی پرواز ایرانی

تور مالزی 8 روزه | تور مالزی تیر 94

تور مالزی هتل سری پاسفیک

تور سنگاپور از مالزی | سفر به سنگاپور از مالزی

هزینه مالزی | هزینه سفر به مالزی

تور سنگاپور مالزی هتل 5 ستاره

تور مالزی 8 روزه با پرواز ایران ایر

تور مالزی 4 شب کوالالامپور 3 شب سنگاپور

تور مالزی سنگاپور قیمت 4 شب کوالا مالزی 3 شب سنگاپور

تور مالزی پرواز ماهان | نرخ جدید تور مالزی 93

تور 8 روزه مالزی پنانگ

تور مالزی پرواز ایران ایر

تور پوکت| تور پوکت سنگاپور بالی با پرواز قطری

هتلهای مالزی

تور مالزی کوالالامپور پنانگ| مالزی پانکور

هتل نیکو مالزی

تور کوالالامپور پنانگ 8 روزه

قیمت هتلهای مالزی

تور مالزی هتل سوکاسا

تور مالزی هتل کرون پلازا

تور مالزی 8 روزه پینانگ

تور مالزی پرواز امارات

تور 8 روزه مالزی پنانگ

مجری مستقیم تور مالزی

تور مالزی 93

قیمت تور استانبول تابستان 94

تور ارمنستان 4 روزه

قیمت تور ارمنستان هوایی | تور ارمنستان تابستان 94

تور نمایشگاه گوانجو 2015 | بهار 94

تور جاکارتا

تور بالی

تور بالی مرداد 94 شهریور 94

تور مالزی سنگاپور مرداد 94 شهریور 94

تور پوکت مرداد 94 شهریور 94

تور چین | قیمت تور چین 93

تور پوکت

قیمت تور دبی | تور دبی

قیمت تور مالزی

تور آنتالیا مرداد 94 شهریور 94

تور بانکوک پاتایا

تور سواحل خلیج فارس

تور مارماریس تابستان 94

تور کیش | تور کیش 93 | قیمت تور کیش 93

تور مالزی | تور مالزی 93 | قیمت تور مالزی 93

تور تایلند بانکوک ساموئی | تور بانکوک تابستان 94 | قیمت تور بانکوک 94

تور کیش 94| تور کیش مرداد 94 شهریور 94

تور تایلند 93 | قیمت تور تایلند پوکت 93

تور مالزی سنگاپور زمستان 93

تور پاتایا زمستان 93

تور تایلند زمستان 93

تور تایلند | قیمت تور تایلند

تور مالزی قیمت

تور دبی مرداد 94

تور استانبول مرداد 94

تور مالزی لنکاوی پنانگ

تور کوش آداسی مرداد 94

تور آلانیا مرداد و شهریور 94

تور اکراین تابستان 94 | قیمت تور اکراین کیف 94

تور 8 روزه جاکارتا بالی

تورهای ارزان قیمت آنتالیا

تور کیش هتل مارینا | تور کیش تابستان 94 | تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی | نرخ تور دبی آذر 93 دی 93

تور چین تابستان 94

تور بدروم شهریور 94

تور پوکت تابستان 94| تور پوکت

تور مالزی سنگاپور 93

تور آلانیا تابستان 94

تور دبی ارزان

تور مالزی ارزان

تور لحظه آخری ترکیه

تور چین تابستان 94| تور چین با پرواز امارات

تور هندوستان پرواز ماهان

تورهای دور آسیا | تور سنگاپور بالی 93

تور بدروم نوروز 94

تور استانبول زمستان 93

تور مالدیو زمستان 93

تور دبی 94 | تور دبی تیر 94 مرداد 94

تور بانکوک پاتایا 94 | تور پاتایا تابستان 94

تور هند تابستان 94

تور بانکوک پاتایا تابستان 94 | تور پاتایا خرداد و تیر 94

تور ارمنستان | تور ایروان ارمنستان 93 | تور ارمنستان 93

تور روسیه تابستان 94 | تور روسیه 94 مسکو سنت پترزبورگ

قیمت تور مالزی نوروز 94

تور تایلند 93 |تور تایلند 2014

تور قبرس اروپایی لارناکا

تور چین 93

تور بالی جاکارتا مرداد 94 شهریور 94

تور مالزی مرداد 94 شهریور 94

تور پوکت مرداد 94

تور پاتایا مرداد 94 شهریور 94

تور تایلند تیر 94 مرداد 94 شهریور 94

تور مالزی 93| مالزی بالی

تور بالی تابستان 94| تور سنگاپور بالی

تور بانکوک پاتایا پاییز 94

تور استانبول نوروز 94

تور پاتایا پاییز 94

تور سنگاپور پوکت | تور پوکت 93

تور اکراین | تور اکراین پاییز 93

تور بانکوک | تور بانکوک ساموئی 8 روزه | تور تایلند بانکوک ویژه تابستان 94

قیمت تور آنتالیا

تور مالزی و تور مالزی سنگاپور 93 | 4 شب مالزی 3 شب سنگاپور

تور لحظه آخری مالزی

قیمت تور استانبول | تور استانبول لحظه آخری

تور دبی لحظه آخری | نرخ تور دبی 93

تور تایلند پوکت | تور پوکت تابستان 94

تور 4 روزه دبی | قیمت تور دبی تابستان 94

تور دبی 4 روزه| تور دبی

تور دبی هتل 5 ستاره|تور دبی با پرواز امارات

تور دبی هتل شرایتون دیره

قیمت تور دبی 93 | Dubai Tour Price

تور دبی پرواز ماهان| قیمت تور دبی

تور دبی هتل 4 ستاره | تور دبی 93

تور پوکت مرداد 94 شهریور 94

تور استانبول هتل 4 ستاره | قیمت تور استانبول

مالزی بالی| سنگاپور بالی

تور پوکت زمستان 93

تور دبی مهر 93 آبان 93

پیکاپ ویزای کانادا| پیکاپ پاسپورت و ویزای کانادا در آنکارا

تور ارمنستان تابستان 94 | تور ارمنستان شهریور 94

تور گرجستان تابستان 94 | قیمت تور تفلیس باتومی گرجستان 94

تور 7 شب بالی

تور قبرس شمالی تابستان 94

تور مالزی پنانگ

تور مالزی سنگاپور پرواز امارات

تور 8 روز مالزی پینانگ پاییز 94

تور کوش آداسی تیر 94

تور مالزی بالی | تور مالزی اندونزی | قیمت تور بالی مالزی 93

تور استانبول | تور استانبول خرداد و تیر 94

تور مالزی با پرواز ماهان

تور پاتایا پوکت پاییز 94

تور تایلند پاتایا پوکت

تور ساموئی | تور پوکت سامویی نوروز 94

تور مالزی هتل 4 ستاره

تور تایلند پاتایا پوکت | تور 8 روزه پاتايا پوکت | تور تایلند

هتل های دبی| هتل جمیرابیچ با پرواز امارات

تور مالزی | تور کوالالامپور پنانگ | 4 شب کوالا 3 شب پنانگ

قیمت تور بانکوک پوکت| پاتایا پوکت 93

تور مالزی ارزان | تور 8 روزه مالزی سنگاپور

تور پوکت با پرواز ماهان | تور 8 روزه پوکت

تور بانکوک پوکت سامویی | سامویی تابستان 94

تور بالی 8 روزه پرواز امارات

تور 8 روزه مالزی و سنگاپور | قیمت تور مالزی سنگاپور 93

قیمت تور سنگاپور و مالزی | تور مالزی 93

تور تایلند ارزان | تور بانکوک پوکت

تور بانکوک تایلند | قیمت تور بانکوک تایلند | Bangkok Tour

تور پاتایا بالی | تور اندونزی تایلند | تور ترکیبی آسیا

تور پوکت کوالا 93| تور پوکت مالزی 93

تور مالزی هتل فلامینگو

تور تایلند مالزی 8 روزه | تور کوالا بانکوک تابستان 94 | تور کوالا پاتایا تابستان 94

قیمت تور تایلند| تور تایلند ساموئی

تور سنگاپور نوروز 94

تور کوش آداسی نوروز 94

تور کیش زمستان 93

تور چین زمستان 93

تور ارمنستان 2015 | زمستان 93

تور هند زمستان 93

تور بالی زمستان 93

تور مالزی زمستان 93

تور تایلند آبان 94

تور قبرس شمالی نوروز 94

تور ارمنستان 94 | تور ارمنستان پاییز 94

تور کیش پاییز 94| تور کیش مهر و آبان و آذر 94

تور آنتالیا | تور آنتالیا نوروز 94 | قیمت تور آنتالیا 94

تور آلانیا نوروز 94

تور مالزی نوروز 94

قیمت تور تایلند 93 بانکوک ساموئی

تور دبی زمستان 93

تور جزیره موریس نوروز 94

تور دبی وقت سفارت | تور دبي 93