seller.ir
seller.ir
فروشنده » صنعت گردشگری و توریسم » تور خارجی » هند

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی بالابان سیر

شرکت خدمات مسافرتی آذین گشت

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان

خدمات مسافرت هوایی صادقیه همراه

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی قاصدک سیر مهرگان مشهد

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی فرنام گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز

ساحل گشت

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سام الیت

شرکت خدمات مسافرتی گردشگری گلچین

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مرجان سفر

تور  بمبئی گوا زمستان 93

تور بمبئی گوا زمستان 93

خدمات گردشگری لاچین سیر

لاچین سیر مجری تور بمبئی گوا ، تور بمبئی گوا زمستان 93 ، تور هند زمستان 93 ، تور بمبئی گوا هتل 4 ستاره ، تور بمبئی گوا هتل 5 ستاره ، تور بمبئی گوا پرواز ایران ایر

توضیحات تور بمبئی گوا زمستان 93 :

1- پرواز و هتل به صورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد .

2- اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار - درج امضای مسافر داخل پاسپورت – مشخصات کامل فردی - مدارك مورد نیاز : 2 قطعه عکس تمام رخ رنگی کپی صفحه اول و دوم شناسنامه . موارد ذکر شده برای مسافرین تور بمبئی گوا الزامی می باشد.

3- پرداخت % 50 علی الحساب در هنگام رزرواسیون ضروریست. در غیر اینصورت درخواست تأیید نخواهد شد.

4- آژانس لاچین سیر مجری تور بمبئی گوا مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر را نخواهد داشت .

5- نرخ کودک زیر 2 سال 250000 تومان است .

---------------------------------------------------------------------

شهر گوا :

هتلهای گوا:

هتل صندل وود - 4 ستاره Sandal Wood - تور گوا - زمستان 93

هتل سان ویلیج - 4 ستاره Sunvillage - تور گوا - زمستان 93

هتل کانتری این - 5 ستاره Country Inn & Suites - تور گوا - زمستان 93

هتل ریو ریزورت - 5 ستاره Rio Resort - تور گوا - زمستان93

هتل سیداده گوا - 5 ستاره Cidade De Goa - تور گوا - زمستان 93

هتل دی امرالد - 4 ستاره The Emerald - تور بمبئی- زمستان 93

هتل هالیدی این - 5 ستاره Holiday Inn - تور بمبئی- زمستان 93

گوا نام شهری بندری و ایالتی در حاشیه جنوب غربی هندوستان است. گوا شامل بندر گوا و شهر گوای کهنه یا شهر قدیمی گوا در فاصله حدودا ۴۰ کیلومتری آن می‌باشد. طبیعت گوا با تپه‌های به شدت سبز در کنار رودهای فراخ با کشتزارهای برنج، نخل‌های فراوان و سایر درختان گرمسیری جلوه بسیار زیبایی دارد. وسیع‌ترین سواحل و مراکز تفریحی ساحلی هند در گوا قرار دارد و این شهر سالانه از صدها هزار گردشگر داخلی و خارجی پذیرایی می‌کند. سواحل گوا، بی‌پایان بوده و آفتابی درخشان و فوق‌العاده زیبا دارند. ۴۵۱ سال حکومت پرتغال بر این منطقه، باعث شده که تمام شهرها و حتی روستاهای گوا فرهنگی خاص داشته باشند.

شهر گوا منطقه فوق العاده زيبايی است که سواحل شني وسيع ، زيبا ، آرام و لذت بخشي دارد. طبيعت به شدت سبز، نخل هاي زيبا ، سواحلی آرام و مراکز تفريحی ساحلي و امکانات مطلوب گردشگری با هزينه نسبتا کم از مهمترين عوامل جذب گردشکران به اين منطقه است. آِژانس لاچین سیر مجری تور بمبئی گوا بازدید از این منطقه را به شما مسافر گرامی پیشنهاد می کند.

افزون بر محيط طبيعي کليساي بوم ژيزوس همراه با موميايي زاوير مقدس در منطقه گواي کهنه شهرت و جذابيت ويژه اي دارد. کار ساخت اين کليسا از سال 1594 ميلادي آغاز شده ودر سال 1605 به پايان رسيده است. کل مخارج احداث کليسا را يک مرد پرتغالی اهدا کرده است. پيکر موميايي شده زاوير مقدس در تابوتي شيشه اي و بر روي يک طاق بلند و در پشت حصار شيشه ای قابل رويت است. پوست سياه خشکيده که به روي جمجمه کشيده شده، با چشم هاي بسته از فاصله نچندان دور قابل تشخيص است. بيش از 455 سال است که پيکر اين مبلغ اسپانيايي کيش مسيحيت در گواي کهنه است. مردم محلی معتقدند که جسد او موميايي نيست و به‌طور طبيعي همين طور حفظ شده است. هر ده سال يکبار جسد را از طاق بيرون مي‌آورند تا بازديدکنندگان کليسا يتوانند او را از نزديک ببينند. فرانسيس زاوير مقدس ، نخستين مبلغ مسيحيت در گوا بود که سال 1542 وارد گوا شد و 10 سال در اينجا ماند و طي اين 10 سال به ژاپن، مالزي، اندونزي و سري لانکا هم سفر کرد. در راه رسيدن به چين، بيمار شد و در روز سوم دسامبر 1552 در يک جزيره درگذشت. او آن زمان 46 سال داشت. پس از مرگ جسدش را در چين به خاک سپردند، ولي او قبل از مرگ وصيت کرده بود در هر کجاي دنيا که بميرد بايد پيکرش را به گوا بياورند. گفته مي شود به خاطر همين وصيت چهار ماه پس از مرگ زاوير، گور او را گشودند و جسد را دست نخورده يافتند، يعني جسد بطور معجزه آسايي نگنديده بود. پيکر او را از چين به گوا آوردند و اکنون در اين کليسا آرميده است. مسافرین تور بمبئی گوا را به بازدید از این مکان جذاب دعوت می نماییم.

------------------------------------------------------------------

جاذبه های گردشگری تور بمبئی گوا :

*پانجیم : در پانجيم مكانی است كه اکثر مسافرين فقط از پانجيم رد می شوند و اين اشتباه بزرگی است. پانجيم با خيابان های باريک سنگفرش شده، کليساها و خانه هاي رنگي، سقف هاي شيرواني و در کل معماري پرتقالي اش يکي از دلچسب ترين شهرهاي هندوستان به شمار مي رود. گوای قديمي كه اين منطقه در نه کيلومتری شرق پانجيم ، پايتخت سابق پرتقالی ها قرار دارد که به عنوان گواي قديمی شناخته مي شود. گوای قديمي به همراه تاج محل ، ميدان ويکتوريای بمبئی ، غارفيل و معبدهاي کاماسوترا يکی از نه منطقه ای در هند است که به عنوان ميراث جهانی يونسکو ثبت شده اند. کلیساهای قدیمی و بزرگی در شهر گوا وجود دارند که از زمره کلیساهای بزرگ آسیا قرار میگرند و از آن به عنوان یکی از رقبای لیسبون پرتغال از لحاظ عظمت و شکوه نام برده می شد.

به جز کليساهای پا برجا بازديد از بقاياي کليسای سنت آگوستين نيز بسيار جالب است. براي بازديد از کل کليساها ، موزه ها و صومعه هاي گواي قديمي به يک روز کامل وقت احتياج هست. در ايستگاه اتوبوس پانجيم مرتبا اتوبوس هايي به سمت گوای قديمي حرکت می کنند که کرايه آن ها نسبتا ناچيز است و طي مسير حداکثر نيم ساعت طول مي کشد. مسير جاده از پانجيم به گواي قديمي صاف است و مي تواند مسير بسيار راحتي براي دوچرخه سواري به حساب آيد. همچنين مي توانيد در گواي قديمي سوار قايق بشويد و به جزيره ديوا (Diva Island) برويد. واگاتور كه در بلندي های سنگي اي که واگاتور را از چاپورا جدا می کند بقايا يک قلعه پرتقالی از قرن هفدهم ميلادی قرار دارد که گرچه شايد ديدن خودش به بالا رفتن نيرزد ولی منظره بسيار خوبي از ساحل و دريا را پيش چشمانتان قرار می دهد.

*معبد شانتادورگا : شانتادورگا یک معبد بزرگ و زیباست که در 33 کیلومتری پانجیم واقع شده است. این معبد در سال 1564 میلادی توسط پرتغالی ها تخریب شد اما در سال 1738 دوباره ساخته شد و تا کنون چندین بار مورد بازسازی قرار گرفته است.

این معبد یکی از جاذبه های توریستی پانجیم است.

*افزون بر آن تنديس گاندي در گوا، کليساي سنت فرانسيس، کليساي جامع گوا، سنت آگوستين بازار مارگو، کليساي مارگو، کليساي سنت آندرو، معبد ماهاسيا، کليساي پتناجيم، بازار ماپوسا و بازار آنجونا از مراکز ديدني منطقه گوا به شمار مي روند.

مراکز خرید:

فروشگاهها و مراكز خريد گوا عبارت است از : فروشگاه بيگ جي (Big G) در اين مجموعه تمام چيزهايي که به آن نياز داريد را مي توانيد پيدا کنيد. در اين مجموعه در طبقات مختلف مي توانيد اجناس مختلفي مثل لوزام آرايش ، پوشاک مردانه ، زنانه و حتي بچه گانه را خريداري کنيد. اين مجموعه که مملو از مغازه هاي مختلف است حتي چند رستوران مخصوص گياه خواران را نيز در خود جا داده است. از ديگر امکانات آن محدوده ي بازي براي بچه هاست. اين فروشگاه يکي از معروف ترين فروشگاه هاي گوا است و به نوعي محبوب ترين فروشگاه اين شهر هم حساب مي شود. از جمله کساني که هميشه به اين فروشگاه سر مي زنند جوليا رابرترز ستاره معروف هاليوودي است. فروشگاه آكرون آركيد(Acron Arcade) در اين فروشگاه مي توانيد بهترين برند ها را با مناسب ترين قيمت ها خريداري کنيد. بازديدکنندگان اين فروشگاه معمولا کساني هستند که به کيفيت اجناس اهميت مي دهند. در اين فروشگاه اجناسي پيدا مي کنيد که شايد در هيچ جاي ديگر گوا نتوانيد پيدا کنيد. بر خلاف بعضي از فروشگاه هاي هندوستان تمامي اجناسي که در اين فروشگاه به فروش مي رسند داراي قيمت ثابتي براي مردم محلي و گردشگران هستند. از ديگر فروشكاه هاي اين شهر مي توان گوا شاپينگ سنتر(Goa Shopping Centre) ، اوسانز شاپينگ سنتر (Orsans Shopping Centre) ، شهناز شاپينگ سنتر (Shehnaz Shopping Centre) ، پاپولار شاپينگ سنتر (Popular Shopping Centre) ، كانكونكار (Kankonkar Shopping Centre) را نام برد.

و لاچین سیر ارائه دهنده تور زمستان93 بمبئی و گوا با بهترین کیفیت و خدمات می باشد !

 

نام تور برنامه ریزی شده :

تور بمبئی گوا پاییز 95

نوع تور :

هنر و فرهنگ

:

شهر و خرید

مدت اقامت :

7 شب و 8 روز

تاریخ اعتبار :

از 7 آبان تا اطلاع ثانوی

روزهای رفت :

سه شنبه

:

جمعه

روزهای برگشت :

سه شنبه

:

جمعه

خدمات :

صبحانه

:

بیمه مسافرتی

:

گرفتن ویزا

:

گشت شهری

:

ترانسفر فرودگاهی

نوع پرواز :

چارتر

کلاس پرواز :

کلاس اقتصادی

نوع بلیط :

بلیط رفت و برگشت

مناسب برای :

خانواده همراه با کودکان

:

زوج ها

:

سالخوردگان

:

افراد مجرد

:

جوانان

هزینه :

متوسط

محل اقامت :

هتل

حمل و نقل :

هواپیما

سطح سختی :

متوسط

عکس کوچک 1 :

files\8394\gallery\product\mumbai-go 200 new200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8394\gallery\product\mumbai-go 200 new145X145.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8394\gallery\product\mumbai-go 200 new40X40.jpg

توضیحات تور :

1- پرواز و هتل بصورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد .

:

2- نرخ کودک زیر 2 سال 350000 تومان می باشد .

:

3- مدارک مورد نیاز: 2 قطعه عکس تمام رخ رنگی 4×3 – اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- مشخصات کامل فردی – کپی صفحه اول و دوم شناسنامه

:

1- پرواز و هتل بصورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد .

:

2- نرخ کودک زیر 2 سال 350000 تومان می باشد .

:

3- مدارک مورد نیاز: 2 قطعه عکس تمام رخ رنگی 4×3 – اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- مشخصات کامل فردی – کپی صفحه اول و دوم شناسنامه

:

4-پرداخت P علی الحساب در هنگام رزرواسیون ضروریست. در غیر اینصورت درخواست تأیید نخواهد شد .

:

5-آژانس لاچین سیر مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر را نخواهد داشت .

:

1- پرواز و هتل بصورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد .

:

2- نرخ کودک زیر 2 سال 650000 تومان می باشد .

:

3- مدارک مورد نیاز: 2 قطعه عکس تمام رخ رنگی 4×3 – اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- مشخصات کامل فردی – کپی صفحه اول و دوم شناسنامه

:

4-پرداخت P علی الحساب در هنگام رزرواسیون ضروریست. در غیر اینصورت درخواست تأیید نخواهد شد .

:

5-آژانس لاچین سیر مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر را نخواهد داشت .

:

1- پرواز و هتل بصورت چارتر و غیر قابل استرداد می باشد .

:

2- نرخ کودک زیر 2 سال 650000 تومان می باشد .

:

3- مدارک مورد نیاز: 2 قطعه عکس تمام رخ رنگی 4×3 – اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- مشخصات کامل فردی – کپی صفحه اول و دوم شناسنامه

:

4-پرداخت P علی الحساب در هنگام رزرواسیون ضروریست. در غیر اینصورت درخواست تأیید نخواهد شد .

:

5-آژانس لاچین سیر مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر را نخواهد داشت .

شروع قیمت ها از :

2690000تومان

عکس اورجینال :

files\8394\gallery\product\mumbai-go 200 new.jpg

کشور مقصد :

هندوستان

شهر مقصد :

بمبئی

خط هوایی :

Iran Air

خط هوایی :

Iran Air

 

دفتر مرکزی

نشاني :

خیابان استاد مطهری – نرسیده به ترکمنستان – پلاک 38 – طبقه اول

تلفن :

88436500 21 0098 -

فكس :

88411800 21 0098 -

ايميل :

lachin.seir@yahoo.com -info@lachinseir.com -lachinseyr@gmal.com -

سايت :

www.lachinseir.com -بمبئی-گوا.com -تفلیس-باتومی.com -تورهندوستان.net -تور-گوا.com -تور-بدروم-تابستان.com -تور-کوش-آداسی-تابستان.com -تور-آنتالیا-تابستان.com -تور-مالزی-تابستان.com -تور-استانبول-نوروز.com -تور-آنتالیا-نوروز.com -لاچین-سیر.com -تور-آلانیا.com -تور-آلانیا.net -تور-استانبول.net -تور-شرم-الشیخ.com -تور-شرم-الشیخ.net -تور-مصر.com -تور-مصر.net -تورهای-ترکیه.net -لاچین-سیر.net -

 

تور بمبئی گوا زمستان 93

تور پوکت تا 9 آبان

تور پاتایا تا 9 آبان

تور بانکوک پاتایا تا 9 آبان

تور بانکوک پوکت تا 9 آبان

تور بمبئی گوا هتل 5 ستاره

تور دبی ژانویه 2015

تور بلغارستان پاییز 93

تور استانبول از 9 مهر تا 5 آبان

تور آنتالیا استانبول نوروز 94

تور قبرس شمالی پاییز 93

تور بدروم پاییز 93

تور کوش آداسی پاییز 93

تور استانبول کوش آداسی نوروز 94

تور دهلی آگرا جیپور نوروز 94 ماهان

تور مالزی سنگاپور تابستان 94

تور آلانیا 10 مرداد

تور استانبول هتل 5 ستاره

تور مالزی سنگاپور هتل های 5 ستاره

تور مالزی کوالالامپور پاییز 93

تور بمبئی گوا ویژه 9 دی

آفر تور بانکوک پاتایا

تور 7 شب پاتایا|هتل پاتایا سنتر 3 ستاره

تور گوا ویژه 9 دی

تور تفلیس نرخ ویژه

تور دبی امارات پاییز 93

تور کوالالامپور هتل 4 ستاره داینستی

تور بالی نرخ ویژه

تور پاتایا تابستان 94

تور بانکوک تا 9 آبان

تور مالدیو تابستان 94

تور جزیره مالدیو زمستان 93

تور گرجستان پاییز 93

تور تفلیس باتومی نوروز 94

تور تفلیس تابستان 94

تور دبی نوروز 94 | قیمت تور دبی

تور کوالالامپور پنانگ پاییز و زمستان 93

تور کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور ویژه 21 و 24 بهمن

تور کوالالامپور پورت دیکسون نوروز 94

تور بدروم تابستان 94

تور بمبئی گوا ویژه 28 آذر

تور گوا تابستان 94

تور گوا ویژه 14 بهمن

تور بالی تابستان 94

تور وارنا پاییز 93

تور استانبول تابستان 94

تور استانبول هتل 4 ستاره پلازا

تور استانبول نوروز 94

تور استانبول 4 شب | تور استانبول پرواز ایران ایر

تور آنتالیا تابستان 94

تور آنتالیا 17 مرداد

تور اروپا نوروز 94 | تور ایتالیا فرانسه

تور اروپا نوروز 94 | ایتالیا+سوییس+فرانسه

تور مارماریس تابستان 94

تور جیپور آگرا دهلی ایر عربیا

تور تابستانی قبرس هتل مالپاس

تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره کایا آرتمیس

تور بدروم پرواز انور ایر

تور بدروم هتل 4 ستاره Armonia

تور کوش آداسی 26 شهریور

تور گوا نوروز 94 | پرواز مستقیم ایر عربیا

تور دهلی

تور دهلی آگرا جیپور نوروز 94 ایر عربیا

تور دهلی آگرا جیپور ماهان

تور آنکارا نوروز 94

تور آنکارا

تور آلانیا نوروز 94

تور آلانیا هتل گلد آیلند 5 ستاره

تور آلانیا 24 مرداد

تور آلانیا تابستان 94

تور آلانیا 28 شهریور

تور کوالالامپور پنانگ تابستان 94

تور آنتالیا هتل 5 ستاره آیس گرین پالاس

تور پوکت تابستان 94

تور کوالالامپور سنگاپور ژانویه 2015

تور مالزی ژانویه 2015

آفر تور آلانیا

تور تونس لحظه آخری

تور دور آسیا | تور پاتایا بانکوک کوالالامپور ارزان قیمت

تور بانکوک پاتایا پوکت لحظه آخری

تور بانکوک پاتایا نوروز 94

تور دور آسیا پاتایا بانکوک کوالالاپور

تور پوکت پاییز 93

آفر تور پوکت

تور مالدیو تابستان 94

تور 3 روزه کیش|هتل *4 فلامینگو

تور کیش هتل 5 ستاره مارینا

تور کیش پاییز 93

تور کیش تابستان 94

تور 3 روزه مشهد|پرواز معراج

تور مشهد با پرواز کیش ایر

تور مشهد هتل عرش 3 ستاره

تور 3 شب و 4 روز مشهد|هتل آپارتمان کرانه

اخذ ویزای چک

اخذ ویزای اتریش

اخذ ویزای هلند

اخذ ویزای مجارستان

اخذ ویزای فرانسه

اخذ ویزای اسلوونی

اخذ ویزای اسپانیا

اخذ ویزای آلمان

اخذ ویزای شنگن | ویزا شنگن قیمت

اخذ ویزای سنگاپور

اخذ ویزای امارات | ارزان قیمت

اخذ ویزای تایلند

اخذ ویزای هندوستان

تور مشهد پاییز 93 | قیمت تور مشهد

تور پاتایا پاییز 93

آفر تور پاتایا

تور بانکوک پاتایا لحظه آخری

تور بانکوک پاتایا پاییز 93

تور پاتایا با پرواز ایران ایر

تور بانکوک پوکت پاییز 93

تور پاتایا نوروز 94

تور بانکوک ساموئی | لحظه آخری

تور بانکوک ساموئی | ویژه

تور بانکوک پاییز 93

تور پوکت ژانویه 2015

تور بانکوک پوکت | لحظه آخری

آفر تور بانکوک پوکت

تور بانکوک | لحظه آخری

آفر تور بانکوک

تور مالدیو هتل های 4 ستاره

تور مالدیو هتل 5 ستاره ریزورت

تور مالدیو لحظه آخری | قیمت تور مالدیو

تور مالدیو پاییز 93

تور جزایر مالدیو هتل 4 ستاره | نرخ ویژه

تور تفلیس پاییز 93

تور تفلیس لحظه آخری

تور تفلیس | ویـژه همـکاران آژانس های مسافرتی

تور گرجستان نوروز 94

تور 6 روز باتومی | تور لحظه آخری گرجستان

تور باتومی تابستان 94

تور ترکیبی گرجستان | تور تفلیس باتومی

تور باتومی پاییز 93

تور دبی با پرواز ایران ایر | هتل های 5 ستاره

تور دبی پرواز ایران ایر | ارزان قیمت

تور دبی تابستان 94

تور دبی هتل 3 ستاره

دبی از 1 شهریور تا 24 شهریور

تور دبی Damac Maison

تور ویژه دبی نوروز 94

آفر تور دبی

تور دبی | لحظه آخری

تور کوالالامپور لنکاوی نوروز 94

تورکوالالامپور هوشی مین

تور کوالالامپور بالی

تور کوالالامپور هوشی مین نوروز 94

تور کوالالامپور سیم ریپ نوروز 94

تور کوالالامپور سیم ریپ

تور کوالالامپور پورت دیکسون

تور کوالالامپور لنکاوی

تور کوالالامپور با ماهان

تور بدروم 26 شهریور

تور بدروم 5 شهریور

تور گوا ویژه 5 دی

آفر تور بدروم 26 شهریور

تور بدروم لحظه آخری

تور گوا ویژه 2 دی

تور بدروم ویژه عید فطر پرواز ایران ایر

تور بمبئی گوا ویژه 2 دی

تور بمبئی

تور بمبئی گوا ویژه 5 دی

تور گوا زمستان 93

تور بالی هتل های 3 تا 5 ستاره

تور بالی هتل 5 ستاره

تور بالی هتل گرند حیات 5 ستاره

تور بالی نوروز 94

تور بالی اندونزی هتل 5 ستاره

تور بالی 7 شب | تور بالی پرواز قطر ایرویز

تور بالی هتل گراند 5 ستاره

تور اندونزی پاییز 93 | تور بالی قیمت

تور بالی هتل آستون 4 ستاره | نرخ تور بالی

تور بالی پاییز 93 | تور بالی هتل نیکو

تور بالی لحظه آخری

تور وارنا هتل پارادایس 4 ستاره

تور بلغارستان هتل هاوانا 4 ستاره

تور وارنا هتل مارینا 5 ستاره

تور وارنا هتل *5 آدمیرال Admiral

تور وارنا زمستان 93

تور بلغارستان با پرواز ماهان

تور بلغارستان 8 روزه

تور وارنا نوروز 94

تور وارنا هتل های 5 ستاره

تور وارنا هتل های 4 ستاره

تور وارنا هتل گلدن 4 ستاره

تور بلغارستان هتل 4 ستاره سوفیا

تور بلغارستان 7 شب و 8 روز وارنا

تور وارنا لحظه آخری

تور بلغارستان | هتل *4 Havana

تور وارنا | هتل 3 ستاره پرلا Perla

تور وارنا هتل 3 ستاره Ambassador

تور بلغارستان هتل 3 ستاره پرونیکا

تور بلغارستان تابستان 94 | تور وارنا

تور استانبول | هتل های 5 ستاره

آفر تور آنتالیا استانبول

تور آنتالیا | تور استانبول | پرواز ایران ایر

تور آنتالیا هتل رویال وینگز 5 ستاره

تور ترکیبی آلانیا آنتالیا نوروز 94

آنتالیا استانبول

تور 5 شب استانبول | هتل 3 ستاره

تور استانبول از 14 دی

آفر تور استانبول

تور استانبول | لحظه آخری

تور استانبول | 5* Elite World

تور استانبول نوروز 94 | هتل Avrupa

تور استانبول | هتل 5* Marti

قیمت تور استانبول 4 شب | هتل 5 ستاره

تور استانبول هتل گراند 5 ستاره

تور ترکیه | تور استانبول | هتل Dimond 4*

تور 7 شب استانبول | هتل 4 ستاره All Season

تور استانبول نوروز 94 هتل Avrupa

تور استانبول هتل بابیل 3 ستاره

تور آنتالیا | لحظه آخری

تور آنتالیا نوروز 94

تور آنتالیا نوروز 94 | 9 ،10 ، 11 و 13 شب

تور آنتالیا استانبول نوروز 94

تور آنتالیا کوش آداسی نوروز 94

قیمت تور آنتالیا | هتل 5 ستاره وایکینگ استار

تور آنتالیا هتل 4 ستاره نظر بیچ Nazar Beach

تور آنتالیا 28 شهریور

تور آنتالیا هتل 5 ستاره کوئین الیزابت

تور آلانیا هتل 5 ستاره روبی پلاتینیوم | Rubi Platinum

تور آنتالیا هتل 5 ستاره میراکل Miracle

تور آنتالیا 10 مرداد

تور آنتالیا هتل توپکاپی Topkapi

تور آنتالیا هتل کونکورد Concorde

تور آنتالیا هتل 5 ستاره کروانسرای

تور آنتالیا هتل 5 ستاره ریکسوس پریمیوم

تور آنتالیا | هتل 5 ستاره کویین الیزابت

تور آنتالیا 31 مرداد

تور آنتالیا 24 مرداد

تور آنتالیا هتل 5 ستاره ووگ | Vogue Hotel

تور آنتالیا نوروز 94 | تور آنتالیا لحظه آخری

تور اروپا نوروز 94 | تور فرانسه هلند

تور مارماریس لحظه آخری

آفر تور مارماریس تابستان 94

تور مارماریس تابستان 94

تور ترکیه مارماریس | هتل های 3 تا 5 ستاره

هتل 4 ستاره کاروانسرای مارماریس

تور مارماریس ویژه عید فطر

تورهای نوروزی مارماریس

تور مارماریس | هتل 3 ستاره سان ماریس

7 روز قبرس شمالی هتل 3 ستاره

تور قبرس شمالی هتل های 5 ستاره

تور قبرس شمالی لحظه آخری

تور کوالالامپور سنگاپور تابستان 94

تور قبرس شمالی نوروز 94

تور قبرس شمالی تابستان 94

آفر تور قبرس 13 و 20 تیر

نرخ تور قبرس شمالی

تور آنتالیا قبرس شمالی نوروز 94

تور لحظه آخری قبرس شمالی

تور قبرس شمالی هتل 4 ستاره DOME

تور قبرس هتل 4 ستاره زمستان 93

تور قبرس شمالی هتل کشتی نوح

تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره سالامیس

تور قبرس شمالی هتل جاسمین Jasmine

تور قبرس شمالی نوروز 94

تور قبرس ترک نوروز 94

تور قبرس شمالی هتل ددمان Dedeman

تور قبرس شمالی هتل 3 ستاره سمپاتی

تور کوش آداسی هتل ورا سانتا | Vera Santa

تور قبرس شمالی هتل مارینا ریزورت

تور بدروم هتل 5 ستاره کروانسرای

تور بدروم هتل ایسیس 5 ستاره | ISIS Hotel

تور بدروم هتل 5 ستاره کفالوکا Kefaluka

تور بدروم هتل 5 ستاره یاسمین | Yasmin Resort

تور بدروم هتل ووگ 5 ستاره | Vogue Hotel

تور ترکیه تابستان 94

تور بدروم هتل گرین بیچ 5 ستاره | Green Beach

تور بدروم هتل وو 5 ستاره Wow Hotel

تور کوش آداسی نوروز 94 | پرواز اطلس جت

تور کوش آداسی هتل 4 ستاره Crystal

تور کوش آداسی هتل 4 ستاره سانتا مارینا

تور کوشی آداسی بدورم نوروز 94

تور کوش آداسی هتل گرند بلو اسکای 5 ستاره

تور کوش آداسی پرواز ایران ایر | تور کوش آداسی ارزان قیمت

تور بدروم کوش آداسی پاییز 93

تور کوش آداسی هتل *4 ورا سانتا

تورهای زمستانی ترکیه

آفر تور کوش آداسی عید فطر ایران ایر

تور کوش آداسی تابستان 94

تور کوشی آداسی 17 مرداد ایران ایر

تور کوش آداسی نوروز 94

تور کوشی آداسی لحظه آخری | هتل ویستا هیل vista Hill

آفر تور کوش آداسی 26 شهریور

تور مالزی سنگاپور نوروز 94

تور کوالالامپور پنانگ نوروز 94

تور کوالالامپور نوروز 94

تور بمبئی گوا نوروز 94

تور گوا نوروز 94

تور آنتالیا نوروز 94 IC Green Palace

تور آنتالیا نوروز 94 Vogue Hotel